Słownik Pacjent Identyfikowany. Leczenie rodziny, wykazujący symptomy, prezentowane poprzez rodzinę.
identyfikowany pacjent co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pacjent Identyfikowany

Co to znaczy IDENTYFIKOWANY PACJENT: Identyfikowany pacjent to członek rodziny, wykazujący symptomy, prezentowane poprzez rodzinę jako problem.
[pogrubienie:systemowa leczenie rodzin, genogram, homeostaza rodzinna, pytania cyrkularneB. de Barbaro red., (1999) Wprowadzenie do systemowego rozumienia rodziny. Kraków, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Definicja Inteligencja Emocjonalna:
Co to jest rozpoznawania poprzez nas naszych własnych uczuć i uczuć innych, umiejętności motywowania się i zarządzania emocjami zarówno naszymi swoimi, jak i osób, z którymi łączą nas jakieś więzi. Ta pojęcie identyfikowany pacjent.
Definicja ICD-10:
Co to jest Statystyczna Regulacja Chorób i Problemów Zdrowotnych (International Classification of Diseases, ICD) — mechanizm klasyfikacji chorób, przygotowany pod auspicjami Światowej Organizacji Zdrowia identyfikowany pacjent.
Definicja Imprinting:
Co to jest etologii, opisujący rodzaj uczenia się ograniczonego z góry, które dzieje się błyskawicznie, w relatywnie krótkim okresie, jest nadzwyczajnie odporne na wygasanie albo zmianę i ma głęboki i trwały identyfikowany pacjent.
Definicja Interwencja Kryzysowa:
Co to jest indywidualnej pomocy psychologicznej zorientowana mniej albo bardziej bezpośrednio na szeroko rozumiany kryzys emocjonalny.Interwencja kryzysowa jest metodą oddziaływania krótkoterminowego identyfikowany pacjent.

Leczenie Pacjent Identyfikowany znaczenie w Definicje leczenie I .

  • Dodano:
  • Autor: