Co znaczy Fenkuł (inaczej koper włoski). Definicja liści fenkułu używa się jako przyprawy, a bulwy.
fenkuł inaczej koper włoski co to jest

Czy przydatne?

Czym jest Fenkuł (inaczej koper włoski)

Co ugotować z FENKUŁ (INACZEJ KOPER WŁOSKI): roślina dwuletnia, zaliczana do selerowatych. Nasion i liści fenkułu używa się jako przyprawy, a bulwy spożywa na surowo (w surówkach) albo nadziewa się je i piecze

Definicja Flambirowanie:
Co to jest potrawy silnym alkoholem (z reguły brandy, rumem albo koniakiem) i zapalaniu go na chwilę. Flambirowanie nadaje potrawom wykwintniejszy smak. Przeważnie używa się go do deserów, lecz również do mięs fenkuł (inaczej koper włoski).
Definicja Frytki:
Co to jest ziemniaki, smażone na głębokim oleju do uzyskania złotego koloru. Sporządza się je ze szczególnych odmian ziemniaków o dużej zawartości skrobi. W najwyższym stopniu znane są frytki belgijskie, które fenkuł (inaczej koper włoski).
Definicja Frytura:
Co to jest tłuszcze odporne na działanie wysokich temperatur. Na frytury zalicz się smalec, oleje i łój fenkuł (inaczej koper włoski).
Definicja Frittata:
Co to jest zapiekanego w piekarniku. Frittatę robimy przesmażając na początku na patelni warzywa, a w dalszym ciągu zalewając je rozbełtanymi jajkami z żółtym serem. Patelnię wstawia się do rozgrzanego fenkuł (inaczej koper włoski).

Czym jest Fenkuł (inaczej koper włoski znaczenie w Słownik kuchnia F .

  • Dodano:
  • Autor: