Co znaczy Faworytka Klapsa. Definicja Faworytka dojrzewa dość inicjalnie i bardzo obficie owocuje.
klapsa faworytka co to jest

Czy przydatne?

Czym jest Faworytka Klapsa

Co ugotować z KLAPSA (FAWORYTKA): uprawna odmiana gruszy o sporych soczystych owocach. Faworytka dojrzewa dość inicjalnie i bardzo obficie owocuje. Jej owoce nadają się na przetwory i do suszenia

Definicja Kokilka:
Co to jest małe naczynko, gdzie zapieka się i podaje pojedynczą porcję potrawy. Kokilka może być z żaroodpornego szkła albo porcelany klapsa (faworytka).
Definicja Kąpiel Wodna:
Co to jest obróbki termicznej potraw. Bazuje na umieszczeniu naczynia z potrawą w większym naczyniu z wodą (tak tak aby woda zakrywała ok 1/3 wysokości naczynia z potrawą) i pieczeniu albo gotowaniu klapsa (faworytka).
Definicja Kolendra:
Co to jest z rodz. selerowatych. Świeże liście kolendry stanowią nieodzowny składnik potraw południowo-azjatyckich, meksykańskich i chińskich. Z kolei suszone owoce kolendry, zwane także nasionami, stosuje się klapsa (faworytka).
Definicja Karmel:
Co to jest palony. Karmel powstaje z poddania cukru na działanie wysokiej temp. w procesie karmelizacji. Im dłużej poddajemy cukier działaniu wysokiej temp., tym ciemniejszy kolor otrzymamy. Karmelu używa się w klapsa (faworytka).

Czym jest Klapsa (faworytka znaczenie w Słownik kuchnia K .

  • Dodano:
  • Autor: