Co znaczy Cytrynowa Trawa. Definicja kuchni południowoazjatyckiej. W najwyższym stopniu aromatyczną.
trawa cytrynowa co to jest

Czy przydatne?

Czym jest Cytrynowa Trawa

Co ugotować z TRAWA CYTRYNOWA: gatunek trawy o podłużnych liściach, bardzo dostępny w kuchni południowoazjatyckiej. W najwyższym stopniu aromatyczną częścią rośliny jest bulwa. Trawa cytrynowa ma nadzwyczajny smak, trochę przypominający cytrynę z nutą imbiru. Dodaje się ją do zup, sałatek, marynat, napojów i deserów

Definicja Tzatziki:
Co to jest grecki sos jogurtowy z dodatkiem oliwy, świeżego tartego ogórka, czosnku, soli i pieprzu. Tzatziki podaje się do smażonych i pieczonych potraw, a przede wszystkich jako dip trawa cytrynowa.
Definicja Tortellini:
Co to jest włoskie niewielkie pierożki z ciasta makaronowego z reguły z mięsnym nadzieniem. Tortellini podaje się z sosem pomidorowym, posypane parmezanem albo z oliwą z oliwek i świeżymi ziołami trawa cytrynowa.
Definicja Trufle:
Co to jest świata. Trufle są podziemnymi grzybami jadalnymi i należą do workowców. Rosną około10 cm pod ziemią w korzeniach drzew liściastych. Do wyszukiwania trufli używa się specjalnie szkolonych psów czy trawa cytrynowa.
Definicja Tarta:
Co to jest potrawa kuchni francuskiej o charakterystycznym kształcie, składająca się z kruchego ciasta i nadzienia. Nadzienia do tarty mogą być zarówno słodkie (jabłka, maliny, sos cytrynowy, czekolada) jak i trawa cytrynowa.

Czym jest Trawa cytrynowa znaczenie w Słownik kuchnia T .

  • Dodano:
  • Autor: