Co znaczy Cytrynowa Trawa. Definicja kuchni południowoazjatyckiej. W najwyższym stopniu aromatyczną.
trawa cytrynowa co to jest

Czy przydatne?

Czym jest Cytrynowa Trawa

Co ugotować z TRAWA CYTRYNOWA: gatunek trawy o podłużnych liściach, bardzo dostępny w kuchni południowoazjatyckiej. W najwyższym stopniu aromatyczną częścią rośliny jest bulwa. Trawa cytrynowa ma nadzwyczajny smak, trochę przypominający cytrynę z nutą imbiru. Dodaje się ją do zup, sałatek, marynat, napojów i deserów

Definicja Tabasco:
Co to jest rodzaj ostrzej, płynnej przyprawy otrzymywanej z ostrej papryki, którą miażdży się z solą. Taka papryka dojrzewa nawet poprzez 3 lata w dębowych beczkach, po czym jest mieszana z octem winnym trawa cytrynowa.
Definicja Tacos:
Co to jest jedno z najpopularniejszych dań kuchni meksykańskiej, bardzo podobne do burrito. Tacos złożona jest z tortilli, mięsa wołowego, czerwonej fasoli, kukurydzy, czosnku, cebuli, pomidorów i przypraw trawa cytrynowa.
Definicja Tortilla:
Co to jest w kuchni meksykańskiej: rodzaj cienkiego placka z mąki kukurydzianej i pszennej, spożywanego jako pieczywo albo baza do innych potraw (z torilli robi się między innymi nachos czy burrito trawa cytrynowa.
Definicja Terrina:
Co to jest pasztet z ryb, warzyw albo mięsa. Po precyzyjnym wymieszaniu składników potrawę przekłada się do kamionkowej formy, wstania do większego naczynia z gorącą wodą i zapieka w kąpieli wodnej trawa cytrynowa.

Czym jest Trawa cytrynowa znaczenie w Słownik kuchnia T .

  • Dodano:
  • Autor: