Słownik Kac. Leczenie bezpośrednim następstwem picia w nadmiarze napojów alkoholowych. alkoholowych.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kac

Co to znaczy KAC: stan po intoksykacji będący bezpośrednim następstwem picia w nadmiarze napojów alkoholowych. alkoholowych jego etiologii mogą mieć swój udział inne niż etanol składniki tych napojów. Symptomy fizyczne zwykle obejmują: zmęczenie, ból głowy, wzmożone marzenie, zawroty głowy, zaburzenia żołądkowe, nudności, wymioty, bezsenność, drżenie rąk i przyrost albo spadek ciśnienia krwi. Do objawów psychicznych zalicza się: mocny niepokój, poczucie winy, depresję, drażliwość i nadwrażliwość na bodźce. Liczba alkoholu niezbędna do spowodowania kaca zależy od stanu psychicznego psychicznego psychicznego fizycznego danej osoby, lecz regułą jest, iż im wyższy poziom alkoholu we krwi w okresie intoksykacji, tym bardziej dotkliwe są późniejsze symptomy. Symptomy bywają zróżnicowane w zależności od postaw socjalnych. Kac trwa zazwyczaj dłużej niż 36 godz. od momentu usunięcia z organizmu ostatnich śladów alkoholu.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 61) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Kardiomiopatia Alkoholowa:
Co to jest zwyrodnieniowe mięśnia sercowego, obserwowane u osób po dłuższym, normalnie przynajmniej 10-letnim, okresie ryzykownego picia alkoholu. Normalnie występuje niewydolność obu przedsionków. Częste SA kac co znaczy.
Definicja Konopie Indyjskie:
Co to jest gatunek roślin uprawiany w celu uzyskiwania substancji psychoaktywnych, które regularnie występują pod wspólną nazwą: kanabinole. patrz także: kanabinoleReber A. (2000). Leksykon psychologii (s.312 kac krzyżówka.
Definicja Konfabulacje:
Co to jest Termin oznaczający opowiadanie o wydarzeniach, które mówiący zmyślił, zapełniając lukę w swojej pamięci. źródło: www.wikipedia.pl kac co to jest.
Definicja Kontrakt Terapeutyczny:
Co to jest zasadami zawierania kontraktu wyłożonymi poprzez Johna Enrighta, kontrakt terapeutyczny to uzgodnienie poprzez psychoterapeutę i klienta warunków odpowiednich do stosowania psychoterapii. Obejmuje kac słownik.

Leczenie Kac znaczenie w Definicje leczenie K .

  • Dodano:
  • Autor: