Słownik Alkoholowa Kardiomiopatia. Leczenie sercowego, obserwowane u osób po dłuższym, normalnie.
kardiomiopatia alkoholowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alkoholowa Kardiomiopatia

Co to znaczy KARDIOMIOPATIA ALKOHOLOWA: Rozlane zmiany zwyrodnieniowe mięśnia sercowego, obserwowane u osób po dłuższym, normalnie przynajmniej 10-letnim, okresie ryzykownego picia alkoholu. Normalnie występuje niewydolność obu przedsionków. Częste SA także: trudności w oddychaniu po wysiłku i w pozycji leżącej, kołatanie serca, puchnięcie kostek u nóg i puchlina brzuszna. Zazwyczaj występują zaburzenia rytmu serca, a najczęstszą postacią arytmii jest migotanie przedsionków.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 18) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Konopie Indyjskie:
Co to jest gatunek roślin uprawiany w celu uzyskiwania substancji psychoaktywnych, które regularnie występują pod wspólną nazwą: kanabinole. patrz także: kanabinoleReber A. (2000). Leksykon psychologii (s.312 kardiomiopatia alkoholowa.
Definicja Kanabinole:
Co to jest stosowany dla ustalenia kilku rodzajów substancji psychoaktywnych, przygotowywanych z konopi indyjskich. Zalicza się do nich marihuana, haszysz i olej haszyszowy.Kanabinole zawierają przynajmniej 60 kardiomiopatia alkoholowa.
Definicja Kokaina:
Co to jest otrzymywany z liści koki. Chlorowodorek kokainy ma właściwości znieczulające i był miejscowo użytkowany w stomatologii,, okulistyce i chirurgii, bo ma działanie obkurczające hamujące krwawienie kardiomiopatia alkoholowa.
Definicja Konfabulacje:
Co to jest Termin oznaczający opowiadanie o wydarzeniach, które mówiący zmyślił, zapełniając lukę w swojej pamięci. źródło: www.wikipedia.pl kardiomiopatia alkoholowa.

Leczenie Alkoholowa Kardiomiopatia znaczenie w Definicje leczenie K .

  • Dodano:
  • Autor: