Słownik Seksualne Molestowanie. Leczenie własnej przewagi fizycznej albo psychicznej w celu.
molestowanie seksualne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Seksualne Molestowanie

Co to znaczy MOLESTOWANIE SEKSUALNE: Molestowanie seksualne to stosowanie własnej przewagi fizycznej albo psychicznej w celu zmuszenia innej osoby do zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych.
patrz także: molestowanie moralne
Siuta J. red. (2005) Leksykon Psychologii. Kraków, Wydawnictwo Zielona Sowa
Definicja Motywacja:
Co to jest psychicznych i fizjologicznych określający podłoże ludzkich zachowań i ich zmian to mechanizmy motywacyjne. Mechanizmy te ukierunkowują zachowanie jednostki na osiągnięcie ustalonych, ważnych dla molestowanie seksualne.
Definicja Model Minnesota:
Co to jest alkoholizmu stworzony w Instytucie Johnsona w Minneapolis. Schemat ten opiera się na kilku założeniach: * alkoholizm jest chorobą - alkoholicy powinni być leczeni, a nie karani * alkoholizm jest molestowanie seksualne.
Definicja Modelowanie:
Co to jest technik i narzędzi NLP została wypracowana w drodze procesu zwanego "modelowaniem". Startowym dążeniem artystów NLP było modelowanie skutecznych zachowań i poprzedzających je mechanizmów molestowanie seksualne.
Definicja Mechanizm Obronny:
Co to jest wobec różnego rodzaju trwałych wzorców zachowań, których celem jest obrona świadomości przed treściami wzbudzającymi niepokój. (…) termin ten powinien być zarezerwowany dla mechanizmów (albo zachowań molestowanie seksualne.

Leczenie Seksualne Molestowanie znaczenie w Definicje leczenie M .

  • Dodano:
  • Autor: