Słownik Alkoholowa Padaczka. Leczenie chorych na epilepsję jest podwyższenie progu drgawkowego.
padaczka alkoholowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alkoholowa Padaczka

Co to znaczy PADACZKA ALKOHOLOWA: Konsekwencją spożywania alkoholu u osób chorych na epilepsję jest podwyższenie progu drgawkowego, jednak w chwili, gdy organizm pozbywa się alkoholu, następuje "skutek odbicia", a w wyniku - obniżenie progu drgawek. Z powodu tego systemu, u pijących pacjentów mogą następować nieprzewidziane napady padaczkowe nawet, jeżeli drgawki są kontrolowane dzięki lekarstw.
patrz także: epilepsjaKinney J., Lepton G. (1996), Zrozumieć alkohol Warszawa: PARPA
Definicja Psychoanaliza:
Co to jest psychologii stworzona poprzez Zygmunta Freuda i rozwijana poprzez jego następców, poświęcona badaniu psychiki ludzkiej. Przyjmuje się, iż znajduje wykorzystanie w trzech dziedzinach: 1) jako sposób padaczka alkoholowa.
Definicja Picie Kontrolowane:
Co to jest pozwalający na uniknięcie intoksykacji albo picia ryzykownego. Termin ten użytkowany jest zwłaszcza wobec osób, których umiejętność do kontrolowania picia przy wszystkich okazjach może być w sposób padaczka alkoholowa.
Definicja Parafilia:
Co to jest patrz: zaburzenia preferencji seksualnych padaczka alkoholowa.
Definicja Promocja Zdrowia:
Co to jest skierowany na osoby zdrowe, pozwalający na każdemu człowiekowi powiększenie oddziaływania na swoje zdrowie z sensie jego utrzymania i poprawy. Znaczy zespół działań, których celem jest umocnienie i padaczka alkoholowa.

Leczenie Alkoholowa Padaczka znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: