Słownik picie umiarkowane (ang. moderate drinking). Leczenie wzór picia stanowiący synonim picia.
picie umiarkowane moderate co to jest

Czy przydatne?

Definicja picie umiarkowane (ang. moderate drinking)

Co to znaczy PICIE UMIARKOWANE (ANG. MODERATE DRINKING): Niewiele dokładny termin, określający wzór picia stanowiący synonim picia intensywnego. Ustala on picie umiarkowanych, nie przynoszących szkody ilości alkoholu. Czasami jednak picie umiarkowane rozumiane jest także jako synonim bardzo niskiej konsumpcji alkoholu (light drinking).słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 52) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Psychostymulanty:
Co to jest psychostymulujące (psychostymulanty) wywołujące mocne pobudzenie psychomotoryczne należą do najmocniejszych narkotyków. Zaliczamy do nich kokainę i amfetaminę i jej pochodne. Powodują one aktywację picie umiarkowane (ang. moderate drinking) co to jest.
Definicja Polityka Społeczna:
Co to jest państwa i innych organizacji w zakresie kształtowania warunków życia i pracy ludności i stosunków socjalnych mające na celu m. in. zapewnienie bezpieczeństwa socjalnego, zaspokojenia potrzeb picie umiarkowane (ang. moderate drinking) definicja.
Definicja Promocja Zdrowia:
Co to jest skierowany na osoby zdrowe, pozwalający na każdemu człowiekowi powiększenie oddziaływania na swoje zdrowie z sensie jego utrzymania i poprawy. Znaczy zespół działań, których celem jest umocnienie i picie umiarkowane (ang. moderate drinking) co znaczy.
Definicja Palimpsesta:
Co to jest patrz: przerwa w życiorysie picie umiarkowane (ang. moderate drinking) słownik.

Leczenie picie umiarkowane (ang. moderate drinking) znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: