Słownik picie umiarkowane (ang. moderate drinking). Leczenie wzór picia stanowiący synonim picia.
picie umiarkowane moderate co to jest

Czy przydatne?

Definicja picie umiarkowane (ang. moderate drinking)

Co to znaczy PICIE UMIARKOWANE (ANG. MODERATE DRINKING): Niewiele dokładny termin, określający wzór picia stanowiący synonim picia intensywnego. Ustala on picie umiarkowanych, nie przynoszących szkody ilości alkoholu. Czasami jednak picie umiarkowane rozumiane jest także jako synonim bardzo niskiej konsumpcji alkoholu (light drinking).słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 52) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Przerwa W Życiorysie:
Co to jest palimpsesta. Ostra amnezja następowa, bez straty świadomości, będąca efektem spożycia alkoholu albo innych substancji. Wspomnienia działań prowadzonych w momencie straty pamięci można przywołać picie umiarkowane (ang. moderate drinking).
Definicja Polityka Społeczna:
Co to jest państwa i innych organizacji w zakresie kształtowania warunków życia i pracy ludności i stosunków socjalnych mające na celu m. in. zapewnienie bezpieczeństwa socjalnego, zaspokojenia potrzeb picie umiarkowane (ang. moderate drinking).
Definicja Palenie Bierne:
Co to jest wdychanie dymu, zwykle tytoniowego, powstającego w rezultacie palenia poprzez osoby z otoczenia. Termin powstał w latach siedemdziesiątych przez wzgląd na prowadzonymi wówczas badaniami nad skutkami picie umiarkowane (ang. moderate drinking).
Definicja Pourazowe Zaburzenie Stresowe:
Co to jest patrz: zespół stresu pourazowego picie umiarkowane (ang. moderate drinking).

Leczenie picie umiarkowane (ang. moderate drinking) znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: