Słownik Zdrowia Promocja. Leczenie zdrowe, pozwalający na każdemu człowiekowi powiększenie.
zdrowia promocja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zdrowia Promocja

Co to znaczy PROMOCJA ZDROWIA: To jest mechanizm skierowany na osoby zdrowe, pozwalający na każdemu człowiekowi powiększenie oddziaływania na swoje zdrowie z sensie jego utrzymania i poprawy. Znaczy zespół działań, których celem jest umocnienie i postęp zdrowia. Adresatem jest cała populacja, a stosowana argumentacja jest zwykle pozytywna.schemat promocyjny dąży do stymulowania ogólnego zaangażowania sprawami zdrowia i zwiększenia świadomości socjalnej zdrowia jako wartości. Charakterystyczne dla promocji zdrowia jest założenie przenikania wszystkich sfer życia człowieka.
patrz także: prewencjaStrelau J. red. (2000), Psychologia. Książka akademicki, T. III, Gdańsk GWPHeszen — Niejodek I., Sęk H., red. (1997) Psychologia zdrowia Warszawa, Wydawnictwo Naukowe PWN
Definicja Picie Umiarkowane (Ang. Moderate Drinking):
Co to jest termin, określający wzór picia stanowiący synonim picia intensywnego. Ustala on picie umiarkowanych, nie przynoszących szkody ilości alkoholu. Czasami jednak picie umiarkowane rozumiane jest także promocja zdrowia co to jest.
Definicja Psychozy Alkoholowe:
Co to jest patrz: zaburzenie psychotyczne wywołane alkoholem promocja zdrowia definicja.
Definicja Padaczka:
Co to jest patrz: epilepsja promocja zdrowia co znaczy.
Definicja Parafilia:
Co to jest patrz: zaburzenia preferencji seksualnych promocja zdrowia słownik.

Leczenie Zdrowia Promocja znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: