Słownik Przedawkowanie. Leczenie farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla.
przedawkowanie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przedawkowanie

Co to znaczy PRZEDAWKOWANIE: przyjęcie jakiejkolwiek substancji farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla organizmu reakcję somatyczną albo psychiczną. Przedawkowanie może spowodować efekty trwałe albo przejściowe, może również wywołać śmierć. Dawka śmiertelna danego środka zależy do pewnego stopnia od cech osobniczych i okoliczności zażycia.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Picie Kontrolowane:
Co to jest pozwalający na uniknięcie intoksykacji albo picia ryzykownego. Termin ten użytkowany jest zwłaszcza wobec osób, których umiejętność do kontrolowania picia przy wszystkich okazjach może być w sposób przedawkowanie.
Definicja Psychozy:
Co to jest patrz: zaburzenia psychotyczne przedawkowanie.
Definicja Prewencja:
Co to jest gdzie wykorzystuje się różne sposoby i środki (w tym psychologiczne) w celu obniżenia prawdopodobieństwa wystąpienia zanurzeń w funkcjonowaniu somatycznych, psychicznym i społecznym. Cel ten osiąga przedawkowanie.
Definicja Psychologia Społeczna:
Co to jest młoda galąź psychologii, która wyodrębniła się dopiero pod koniec lat trzydziestych XX w. wspólnie z postępem metod eksperymentalnych Kurta Levina i jego uczniów. Psychologia socjalna zajmuję się przedawkowanie.

Leczenie Przedawkowanie znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: