Słownik Przedawkowanie. Leczenie farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla.
przedawkowanie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przedawkowanie

Co to znaczy PRZEDAWKOWANIE: przyjęcie jakiejkolwiek substancji farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla organizmu reakcję somatyczną albo psychiczną. Przedawkowanie może spowodować efekty trwałe albo przejściowe, może również wywołać śmierć. Dawka śmiertelna danego środka zależy do pewnego stopnia od cech osobniczych i okoliczności zażycia.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Przemoc W Rodzinie:
Co to jest to zamierzone, wykorzystujące przewagę sił działanie przeciw członkowi rodziny, naruszające prawa i dobra osobiste, powodujące cierpienie i szkody. Doświadczanie poprzez dziecko przemocy fizycznej przedawkowanie co to jest.
Definicja Pytania Cyrkularne:
Co to jest wynikają z myślenia cyrkularnego na temat uwarunkowań objawów i nastawione są na pokazanie rodzinie wzorców stosunku i komunikacji.Strategia zapytań cyrkularnych służy gromadzeniu informacji o przedawkowanie definicja.
Definicja Prewencja:
Co to jest gdzie wykorzystuje się różne sposoby i środki (w tym psychologiczne) w celu obniżenia prawdopodobieństwa wystąpienia zanurzeń w funkcjonowaniu somatycznych, psychicznym i społecznym. Cel ten osiąga przedawkowanie co znaczy.
Definicja Padaczka Alkoholowa:
Co to jest spożywania alkoholu u osób chorych na epilepsję jest podwyższenie progu drgawkowego, jednak w chwili, gdy organizm pozbywa się alkoholu, następuje "skutek odbicia", a w wyniku - obniżenie przedawkowanie słownik.

Leczenie Przedawkowanie znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: