Słownik Przedawkowanie. Leczenie farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla.
przedawkowanie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przedawkowanie

Co to znaczy PRZEDAWKOWANIE: przyjęcie jakiejkolwiek substancji farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla organizmu reakcję somatyczną albo psychiczną. Przedawkowanie może spowodować efekty trwałe albo przejściowe, może również wywołać śmierć. Dawka śmiertelna danego środka zależy do pewnego stopnia od cech osobniczych i okoliczności zażycia.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Paranoja Alkoholowa:
Co to jest psychotyczne spowodowane alkoholem, gdzie dominują urojenia ksobne albo prześladowcze. patrz także: paranojaLeksykon terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii przedawkowanie co znaczy.
Definicja Promocja Zdrowia:
Co to jest skierowany na osoby zdrowe, pozwalający na każdemu człowiekowi powiększenie oddziaływania na swoje zdrowie z sensie jego utrzymania i poprawy. Znaczy zespół działań, których celem jest umocnienie i przedawkowanie krzyżówka.
Definicja Polityka Społeczna:
Co to jest państwa i innych organizacji w zakresie kształtowania warunków życia i pracy ludności i stosunków socjalnych mające na celu m. in. zapewnienie bezpieczeństwa socjalnego, zaspokojenia potrzeb przedawkowanie co to jest.
Definicja Przemoc W Rodzinie:
Co to jest to zamierzone, wykorzystujące przewagę sił działanie przeciw członkowi rodziny, naruszające prawa i dobra osobiste, powodujące cierpienie i szkody. Doświadczanie poprzez dziecko przemocy fizycznej przedawkowanie słownik.

Leczenie Przedawkowanie znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: