Słownik Krzyżowa Tolerancja. Leczenie którą nie miało się przedtem do czynienia. Tolerancja taka.
krzyżowa tolerancja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Krzyżowa Tolerancja

Co to znaczy TOLERANCJA KRZYŻOWA: Postęp tolerancji na substancję, z którą nie miało się przedtem do czynienia. Tolerancja taka rozwija się w rezultacie ostrego albo przewlekłego używania innej substancji. Ujawnia się, gdy farmakologicznie czynna dawka nowej substancji nie wywołuje oczekiwanego efektu.
patrz także: uzależnienie krzyżowe, tolerancjaLeksykon terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Test Przesiewowy:
Co to jest skriningowy. Narzędzie albo procedura ewaluacyjna o charakterze biologicznym albo psychologicznym, których kluczowym celem jest wykrycie w określonej populacji możliwie dużej liczby osób dotkniętych tolerancja krzyżowa co to jest.
Definicja Typologia Jellinka:
Co to jest Jellinka regulacja alkoholizmu, przedstawiona w książce „The disease koncept of alcoholism” (1960).Alkoholizm alfa — charakteryzujący się uzależnieniem psychicznym, nie przechodzącym w uzależnienie tolerancja krzyżowa definicja.
Definicja Trauma:
Co to jest patrz: uraz psychiczny tolerancja krzyżowa co znaczy.
Definicja Trzeźwość:
Co to jest abstynencja od środków psychoaktywnych i alkoholu.Trzeźwość jest warunkiem zdrowienia w programie AA i odnosi się w nim również do osiągnięć jednostki w kontrolowaniu się i utrzymywaniu równowagi tolerancja krzyżowa słownik.

Leczenie Krzyżowa Tolerancja znaczenie w Definicje leczenie T .

  • Dodano:
  • Autor: