Słownik Eksperymentalne Używanie. Leczenie używania określonego środka psychoaktywnego. Czasami.
używanie eksperymentalne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Eksperymentalne Używanie

Co to znaczy UŻYWANIE EKSPERYMENTALNE: zwykle klika startowych incydentów używania określonego środka psychoaktywnego. Czasami termin ten stosuje się dla ustalenia przyjmowania środków psychoaktywnych w sposób nieregularny, wręcz incydentalny.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (57) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Uzależnienie Behawioralne:
Co to jest patrz:zachowania nałogowe używanie eksperymentalne.
Definicja Upośledzenie Kontroli:
Co to jest umiejętność do kontrolowania początku, ilości albo zakończenia przyjmowania substancji psychoaktywnych poprzez osobę ich używającą. Upośledzenie kontroli jest w ICD-10 jednym z mierników zespołu używanie eksperymentalne.
Definicja Urojenia:
Co to jest myślenia, fałszywe przekonania sprzeczne z indywidualnym doświadczeniem i utrzymujące się mimo danych, argumentów i dowodów zaprzeczających. Urojenia należy odróżnić od panujących w danej kulturze używanie eksperymentalne.
Definicja Uzależnienie:
Co to jest można zdiagnozować, gdy pośrodku minionego roku wystąpiły przynajmniej trzy z poniżej wymienionych zjawisk:1) mocne marzenie albo poczucie przymusu zażycia substancji; 2) trudności w kontrolowaniu używanie eksperymentalne.

Leczenie Eksperymentalne Używanie znaczenie w Definicje leczenie U .

  • Dodano:
  • Autor: