DEFINICJA Episkop, Elektryczny Symulator Przysłony, Efekt Schwarzschilda, Ekstynkcja, Emulsja.
epkop elektryczny symulator co to jest

Słownik fotograficzny na E

  • Co to jest Eastman Kodak Czym jest jeden z największych koncernów na świecie zajmujących się produkcją szeroko rozumianego sprzętu fotograficznego i filmowego. Posiada on co to jest.
  • Co to jest Epidiaskop Czym jest urządzenie projekcyjne wykorzystywane do wyświetlania obrazów statycznych (nieruchomych) na ścianie albo typowym białym ekranie definicja.
  • Co to jest Emulsja Lippmanna Czym jest to szczególny rodzaj niskoczułej i drobnoziarnistej emulsji fotograficznej o umiejętności rozdzielczej około 2000 - 5000 linii/mm. Złożona co znaczy.
  • Co to jest EV - wartość eskpozycji fotograficznej Czym jest Exposure Value) – w fotografii nazwa jednostki miary i skali ekspozycji fotograficznej. Punktem odniesienia dla tej skali jest wartość 0 słownik.
  • Co to jest Ekspozycja Czym jest liczba światła padającego na video (albo na sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla prawidłowego zrobienia zdjęcia znaczenie.
  • Co to jest Emulsja światłoczuła Czym jest światłoczuła to zawiesina drobnokrystalicznych światłoczułych soli srebra - halogenków - w żelatynie. Dodatkowymi składnikami emulsji mogą czym jest.
  • Co to jest Ekstynkcja Czym jest Ekstynkcja – pomniejszenie natężenia wiązki światła powstające w konsekwencji jego pochłaniania albo rozpraszania w ośrodku co oznacza.
  • Co to jest Efekt Schwarzschilda Czym jest Schwarzschilda - zakłócenie proporcjonalności między czasem i skutecznością naświetlania (jedna działka przysłony = 2x mniej (albo więcej krzyżówka.
  • Co to jest Elektryczny symulator przysłony Czym jest symulator przysłony to układ elektryczny wbudowany w obiektyw lustrzanki jednoobiektywowej, pozwalający na współdziałanie automatycznej najlepszy.
  • Co to jest Episkop Czym jest urządzenie pozwalające na rzutowanie (wyświetlanie) na ekran projekcyjny albo na przykład ścianę pomieszczenia obrazów oświetlonych przykłady.

Co to jest: Definicje w słowniku fotograficznym

Aparat, fotografia, fotograf. Definicje fotograficzne, części aparatu, definicja. Dla fotografa zawodowego, dla amatora fotografii, pojęcie.

Definicja DEFINICJA Episkop, Elektryczny Symulator Przysłony, Efekt Schwarzschilda, Ekstynkcja, Emulsja Światłoczuła, Ekspozycja, Ev - Wartość Eskpozycji Fotograficznej, Emulsja co to znaczy.

Słownik Czym jest Episkop, Elektryczny Symulator Przysłony, Efekt co to jest.