Technika High-Key - Wysoka Tonacja - Wysoki Klucz, Tryplet Cooka, Tonowanie, Tabela Naświetlań.
technika high wysoka tonacja co to jest

Słownik fotograficzny na T

  • Co to jest Technika low-key - niska tonacja - niski klucz Czym jest angielskiego: niska tonacja) jest techniką wykonywania fotografii polegającą na dobraniu odpowiednich tematów o przewadze nasyconych co to jest.
  • Co to jest Telekonwerter Czym jest zespół soczewek mocowany między aparatem fotograficznym a obiektywem w celu zwiększenia centralnej części obrazu dawanego poprzez obiektyw definicja.
  • Co to jest Teleobiektyw Czym jest rodzaj wąskokątnego obiektywu fotograficznego, który z racji na szczególną budowę optyczną ma odległość ogniskową znacznie większą niż co znaczy.
  • Co to jest TTL - Through the lens Czym jest TTL (z angielskiego: poprzez obiektyw) - użytkowany w lustrzankach, jak także w bardziej zaawansowanych aparatach kompaktowych (zarówno słownik.
  • Co to jest Tubus Czym jest urządzeń optycznych albo ich części składowych, wykonana w kształcie tulei, wykorzystywana do współosiowego osadzania przedmiotów znaczenie.
  • Co to jest Telecentryczność Czym jest własność układów optycznych (na przykład obiektywów fotograficznych) polegająca na wzajemnej równoległości promieni świetlnych wychodzących czym jest.
  • Co to jest Tabela naświetlań Czym jest tabela do wyznaczania warunków ekspozycji) to obiekt ułatwiający ustawienie warunków ekspozycji bez światłomierza. Pierwsze były tabelami co to jest.
  • Co to jest Tonowanie Czym jest odmiennie wirażowanie - w fotografii czarno-białej przekształcanie ciemnych partii obrazu na wybrany kolor poprzez wymianę srebra definicja.
  • Co to jest Tryplet Cooka Czym jest pierwszy, trzysoczewkowy obiektyw fotograficzny będący anastygmatem\ - obiektywem o skorygowanych aberracjach. Był trudny technologicznie i co znaczy.
  • Co to jest Technika high-key - wysoka tonacja - wysoki klucz Czym jest angielskiego: wysoka tonacja) jest techniką wykonywania fotografii polegającą na dobraniu odpowiednich tematów o przewadze nienasyconych słownik.

Co to jest: Definicje w słowniku fotograficznym

Aparat, fotografia, fotograf. Definicje fotograficzne, części aparatu, definicja. Dla fotografa zawodowego, dla amatora fotografii, pojęcie.

Definicja Technika High-Key - Wysoka Tonacja - Wysoki Klucz, Tryplet Cooka, Tonowanie, Tabela Naświetlań, Telecentryczność, Tubus, Ttl - Through The Lens, Teleobiektyw co to znaczy.

Słownik Technika High-Key - Wysoka Tonacja - Wysoki Klucz, Tryplet co to jest.