Do czego służy Amidol. Definicja 2OH·2HCl) - organiczny związek chemiczny. Ma właściwości.
amidol co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amidol

Do czego służy AMIDOL: Amidol – (chlorowodorek 2,4-diaminofenolu, C6H3(NH2)2OH·2HCl) - organiczny związek chemiczny. Ma właściwości redukujące, użytkowany jest w szeregu wywoływaczy fotograficznych, zarówno w fotografii czarno-białej, jak i barwnej (mechanizm C-41). W temp. pokojowej, amidol tworzy bezbarwne kryształy o własnościach silnie redukujących.

Definicja Autochrom:
Co to jest autochrome - mechanizm otrzymywania fotografii barwnych na płytach szklanych w formie diapozytywów wynaleziony 17 grudnia 1903 poprzez braci Lumiere, którzy w kolejnych latach udoskonalili tę metodę amidol co znaczy.
Definicja Autofocus:
Co to jest mechanizm automatycznego ustawiania ostrości w aparatach fotograficznych. Istnieją dwa rozwiązania pozwalające na automatyczne nastawienie ostrości w aparacie: Czynny - dalmierz mierzy odległość amidol krzyżówka.
Definicja Adapter:
Co to jest urządzenia pozwalający na wykorzystanie go do innych celów niż zostało przewidziane. Pozwalające na połączenie elektryczne różnych standardów, połączenie mechaniczne urządzeń różnych standardów na amidol co to jest.
Definicja ASA - Czułość Filmu:
Co to jest ASA) to rozmiar określająca stopień reagowania filmu fotograficznego na światło. Znajomość czułości umożliwia ustalenie prawidłowej ekspozycji. Im wyższa światłoczułość, tym krótszy czas potrzebny do amidol słownik.

Działanie Amidol znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: