Do czego służy Anaglif. Definicja stereoskopowej dający złudzenie trójwymiaru w trakcie oglądania.
anaglif co to jest

Czy przydatne?

Definicja Anaglif

Do czego służy ANAGLIF: Anaglif - jeden z typów rysunku albo fotografii stereoskopowej dający złudzenie trójwymiaru w trakcie oglądania dzięki szczególnych, przeważnie czerwono-cyjanowych, okularów. Sporządzenie anaglifów bazuje na nałożeniu na siebie dwóch zdjęć, wykonanych z lekkim poziomym przesunięciem, odpowiadającym obrazom dla lewego i prawego oka. Zdjęcia takie można uzyskać używając szyny nakładanej na statyw, albo szczególnych aparatów fotograficznych o dwóch obiektywach. Do połączenia dwóch zdjęć stosuje się specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Anaglify rysunków używane są przy geometrii przestrzennej.

Definicja Akutancja:
Co to jest konturowa, skutek konturowy, skutek brzegowy – wyznacznik w optyce określający szerokość przejścia tonalnego w obszarze konturu, a więc na granicy wyraźnie kontrastowych szczegółów obrazu. W anaglif co znaczy.
Definicja Aparat Mieszkowy:
Co to jest rodzaj aparatu fotograficznego, w którego konstrukcji występuje elastyczny mieszek w formie harmonijki, złączający obudowę obiektywu z korpusem aparatu. Rozwiązanie takie użytkowane było niegdyś w anaglif krzyżówka.
Definicja Autobracketing:
Co to jest AEB od z angielskiego: Auto Exposure Bracketing) (regularnie również nazywana tylko Bracketing - funkcja współczesnych aparatów fotograficznych polegająca na automatycznej ekspozycji kilku anaglif co to jest.
Definicja Agfa:
Co to jest Agfa, znana również jako AGFA) – producent materiałów i urządzeń stosowanych w fotografii, filmie, twórczości audiowizualnej i druku. Spółka została założona w 1867 nieopodal Berlina jako anaglif słownik.

Działanie Anaglif znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: