Do czego służy Antysensybilizacja. Definicja działania sensybilizatora po wprowadzeniu do emulsji.
antysensybilizacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Antysensybilizacja

Do czego służy ANTYSENSYBILIZACJA: Antysensybilizacja – pomniejszenie się uczulającego działania sensybilizatora po wprowadzeniu do emulsji małych ilości innego sensybilizatora optycznego. Barwnik będzie działał jako antysensybilizator, jeśli jego zakres pochłaniania promieniowania leży większych długościach fal światła, niż zakres pochłaniania pierwszego sensybilizatora.

Definicja Autobracketing:
Co to jest AEB od z angielskiego: Auto Exposure Bracketing) (regularnie również nazywana tylko Bracketing - funkcja współczesnych aparatów fotograficznych polegająca na automatycznej ekspozycji kilku antysensybilizacja.
Definicja Anastygmat:
Co to jest to obiektyw ze skorygowanymi aberracjami. Obiektywy nie będące anastygmatami obecnie stosuje się tylko w najtańszych aparatach fotograficznych i kamerach. Wyjątkiem są teleobiektywy i aparaty antysensybilizacja.
Definicja Atelier:
Co to jest pomieszczenie albo zespół pomieszczeń stanowiących miejsce pracy twórczej twórcy dostosowanych do jego indywidualnych upodobań i charakteru wykonywanej profesji (fotografa, malarza, rzeźbiarza antysensybilizacja.
Definicja Akutancja:
Co to jest konturowa, skutek konturowy, skutek brzegowy – wyznacznik w optyce określający szerokość przejścia tonalnego w obszarze konturu, a więc na granicy wyraźnie kontrastowych szczegółów obrazu. W antysensybilizacja.

Działanie Antysensybilizacja znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: