Do czego służy Antysensybilizacja. Definicja działania sensybilizatora po wprowadzeniu do emulsji.
antysensybilizacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Antysensybilizacja

Do czego służy ANTYSENSYBILIZACJA: Antysensybilizacja – pomniejszenie się uczulającego działania sensybilizatora po wprowadzeniu do emulsji małych ilości innego sensybilizatora optycznego. Barwnik będzie działał jako antysensybilizator, jeśli jego zakres pochłaniania promieniowania leży większych długościach fal światła, niż zakres pochłaniania pierwszego sensybilizatora.

Definicja Autofocus:
Co to jest mechanizm automatycznego ustawiania ostrości w aparatach fotograficznych. Istnieją dwa rozwiązania pozwalające na automatyczne nastawienie ostrości w aparacie: Czynny - dalmierz mierzy odległość antysensybilizacja co to jest.
Definicja Anaglif:
Co to jest typów rysunku albo fotografii stereoskopowej dający złudzenie trójwymiaru w trakcie oglądania dzięki szczególnych, przeważnie czerwono-cyjanowych, okularów. Sporządzenie anaglifów bazuje na nałożeniu antysensybilizacja definicja.
Definicja Adapter:
Co to jest urządzenia pozwalający na wykorzystanie go do innych celów niż zostało przewidziane. Pozwalające na połączenie elektryczne różnych standardów, połączenie mechaniczne urządzeń różnych standardów na antysensybilizacja co znaczy.
Definicja Aparat Średnioformatowy:
Co to jest średnioformatowy - aparat fotograficzny na błony zwojowe o szerokości 6 cm. Najczęstsze wymiary klatek to: 4,5x6 cm, 6x6 cm, 6x7 cm, 6x8 cm, 6x9 cm. Błony zwojowe średnioformatowe są konfekcjonowane antysensybilizacja słownik.

Działanie Antysensybilizacja znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: