Do czego służy Antysensybilizacja. Definicja działania sensybilizatora po wprowadzeniu do emulsji.
antysensybilizacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Antysensybilizacja

Do czego służy ANTYSENSYBILIZACJA: Antysensybilizacja – pomniejszenie się uczulającego działania sensybilizatora po wprowadzeniu do emulsji małych ilości innego sensybilizatora optycznego. Barwnik będzie działał jako antysensybilizator, jeśli jego zakres pochłaniania promieniowania leży większych długościach fal światła, niż zakres pochłaniania pierwszego sensybilizatora.

Definicja Atelier:
Co to jest pomieszczenie albo zespół pomieszczeń stanowiących miejsce pracy twórczej twórcy dostosowanych do jego indywidualnych upodobań i charakteru wykonywanej profesji (fotografa, malarza, rzeźbiarza antysensybilizacja.
Definicja Agfa:
Co to jest Agfa, znana również jako AGFA) – producent materiałów i urządzeń stosowanych w fotografii, filmie, twórczości audiowizualnej i druku. Spółka została założona w 1867 nieopodal Berlina jako antysensybilizacja.
Definicja Adapter:
Co to jest urządzenia pozwalający na wykorzystanie go do innych celów niż zostało przewidziane. Pozwalające na połączenie elektryczne różnych standardów, połączenie mechaniczne urządzeń różnych standardów na antysensybilizacja.
Definicja Apochromat:
Co to jest obiektyw zrobiony z układu przynajmniej dwóch soczewek ze szkła optycznego różnych gatunków. Dzięki takiemu zestawieniu korygowana jest aberracja chromatyczna dla większego zakresu fal, na przykład antysensybilizacja.

Działanie Antysensybilizacja znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: