Do czego służy Małoobrazkowy Aparat. Definicja materiałem światłoczułym jest perforowany na.
małoobrazkowy aparat co to jest

Czy przydatne?

Definicja Aparat małoobrazkowy

Do czego służy APARAT MAŁOOBRAZKOWY: Aparat małoobrazkowy - aparat fotograficzny, gdzie materiałem światłoczułym jest perforowany na brzegach video o szerokości 35 mm - taki jak w przemyśle filmowym. W najwyższym stopniu typowym i aktualnie właściwie jedynym formatem klatki aparatu małoobrazkowego jest 24x36 mm. Na filmie o standardowej długości mieści się 36 takich klatek. Istniały także aparaty małoobrazkowe o formacie klatki 24x18 mm - takie klatki były naświetlane na filmie pionowo i mieściło się ich 2 razy więcej. Pierwszym aparatem małoobrazkowym była Leica. Poza klasycznymi aparatami małoobrazkowymi istnieją także aparaty cyfrowe o formacie klatki 24x36 mm albo zbliżonym.

Definicja Agfa:
Co to jest Agfa, znana również jako AGFA) – producent materiałów i urządzeń stosowanych w fotografii, filmie, twórczości audiowizualnej i druku. Spółka została założona w 1867 nieopodal Berlina jako aparat małoobrazkowy co to jest.
Definicja Atelier:
Co to jest pomieszczenie albo zespół pomieszczeń stanowiących miejsce pracy twórczej twórcy dostosowanych do jego indywidualnych upodobań i charakteru wykonywanej profesji (fotografa, malarza, rzeźbiarza aparat małoobrazkowy definicja.
Definicja Aberracja Optyczna:
Co to jest to jest wada pojedynczej soczewki, układu optycznego, obiektywu a również zwierciadła niepłaskiego, polegająca na deformacji uzyskanego obrazu, a zwłaszcza zniekształceniu jego kształtu, ostrości aparat małoobrazkowy co znaczy.
Definicja Autoekspozycja:
Co to jest ekspozycja automatyczna – ogólne ustalenie trybów pracy aparatu fotograficznego, gdzie następuje automatyczne zsynchronizowanie wartości otwarcia przysłony i czasu migawki w celu uzyskania aparat małoobrazkowy słownik.

Działanie Małoobrazkowy Aparat znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: