Do czego służy Zeiss Carl. Definicja sprzęt optyczny. Znana z wysokiej jakości wyrobów. Założona w.
carl zes co to jest

Czy przydatne?

Definicja Carl Zeiss

Do czego służy CARL ZEISS: Carl Zeiss Jena - niemiecka spółka produkująca rozmaity sprzęt optyczny. Znana z wysokiej jakości wyrobów. Założona w 1846 poprzez Carla Zeissa, Ernsta Abbe i Otto Schotta w Jenie. Najlepiej znanymi w Polsce wyrobami spółki były zawsze obiektywy fotograficzne, poza nimi w zakładach Zeissa wytwarzane były pomiędzy innymi rozmaite soczewki, okulary, szkła kontaktowe, lunety, lornetki, teleskopy, mikroskopy a nawet środki do czyszczenia optyki.

Definicja Ciemnia Fotograficzna:
Co to jest fotograficzna, to miejsce wykorzystywane obróbce chemicznej materiałów fotograficznych negatywów, pozytywów, zwanych odmiennie odbitką i diapozytywów w procesie wywołania tych materiałów w fotografii carl zeiss.
Definicja Cron:
Co to jest optyczne o dużej zawartości tlenku potasu, użytkowane do wyrobu soczewek i innych przedmiotów optycznych. Ma niski współczynnik załamania (w granicach 1,45-1,6) i niską dyspersję (liczba Abbego około carl zeiss.
Definicja Camera Obscura:
Co to jest Camera obscura z z łaciny ciemna komnata), zwana również kamerą otworkową - złożona jest z poczernionego wewnątrz pudełka (dla zredukowania odbić światła). Na jednej ściance znajduje się niewielki carl zeiss.
Definicja Czas Naświetlania:
Co to jest w fotografii to jest czas, w jakim naświetlany jest materiał światłoczuły negatywowy albo pozytywowy w urządzeniach analogowych (na przykład aparat fotograficzny, powiększalnik), albo światłoczuły carl zeiss.

Działanie Zeiss Carl znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: