Do czego służy Zeiss Carl. Definicja sprzęt optyczny. Znana z wysokiej jakości wyrobów. Założona w.
carl zes co to jest

Czy przydatne?

Definicja Carl Zeiss

Do czego służy CARL ZEISS: Carl Zeiss Jena - niemiecka spółka produkująca rozmaity sprzęt optyczny. Znana z wysokiej jakości wyrobów. Założona w 1846 poprzez Carla Zeissa, Ernsta Abbe i Otto Schotta w Jenie. Najlepiej znanymi w Polsce wyrobami spółki były zawsze obiektywy fotograficzne, poza nimi w zakładach Zeissa wytwarzane były pomiędzy innymi rozmaite soczewki, okulary, szkła kontaktowe, lunety, lornetki, teleskopy, mikroskopy a nawet środki do czyszczenia optyki.

Definicja Cron:
Co to jest optyczne o dużej zawartości tlenku potasu, użytkowane do wyrobu soczewek i innych przedmiotów optycznych. Ma niski współczynnik załamania (w granicach 1,45-1,6) i niską dyspersję (liczba Abbego około carl zeiss.
Definicja Contax:
Co to jest aparatów fotograficznych wytwarzanych od 1930 roku poprzez koncern Zeiss Ikon. Od 1926 koncern Zeiss przodował w Europie w produkcji nowoczesnych obiektywów, bardzo jasnych. Contax zaczął erę carl zeiss.
Definicja Chronofotografia:
Co to jest fotograficzne odzwierciedlenie ruchu przez udokumentowanie jego następnych faz sposobem wielokrotnej ekspozycji motywu w regularnych odstępach czasu. Następne ujęcia mogą być rejestrowane na tym carl zeiss.
Definicja CRK-2 Proces E-6:
Co to jest mechanizm fotograficzny wykorzystywany do wywoływania slajdów barwnych. To jest mechanizm odwracalny. Jest procesem wprowadzonym pod koniec XX wieku. Przeważnie korzystają z niego punkty usługowe carl zeiss.

Działanie Zeiss Carl znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: