Do czego służy Zeiss Carl. Definicja sprzęt optyczny. Znana z wysokiej jakości wyrobów. Założona w.
zes carl co to jest

Czy przydatne?

Definicja Carl Zeiss

Do czego służy CARL ZEISS: Carl Zeiss Jena - niemiecka spółka produkująca rozmaity sprzęt optyczny. Znana z wysokiej jakości wyrobów. Założona w 1846 poprzez Carla Zeissa, Ernsta Abbe i Otto Schotta w Jenie. Najlepiej znanymi w Polsce wyrobami spółki były zawsze obiektywy fotograficzne, poza nimi w zakładach Zeissa wytwarzane były pomiędzy innymi rozmaite soczewki, okulary, szkła kontaktowe, lunety, lornetki, teleskopy, mikroskopy a nawet środki do czyszczenia optyki.

Definicja Centra Czułości:
Co to jest miejsca na powierzchni ziaren bromku srebra (AgBr) w warstwie emulsji błony fotograficznej, gdzie pod wpływem światła następuje rozpad AgBr na brom i metaliczne srebro. W ten sposób powstaje obraz carl zeiss co znaczy.
Definicja Contax:
Co to jest aparatów fotograficznych wytwarzanych od 1930 roku poprzez koncern Zeiss Ikon. Od 1926 koncern Zeiss przodował w Europie w produkcji nowoczesnych obiektywów, bardzo jasnych. Contax zaczął erę carl zeiss krzyżówka.
Definicja Czerwone Oczy:
Co to jest oczu w fotografii - zdarzenie odwzorowania na zdjęciu oczu ludzi albo zwierząt jako czerwonych punktów. Powstaje przy fotografowaniu w ciemności z użyciem lampy błyskowej. Gdyż w ciemności źrenica carl zeiss co to jest.
Definicja Czas Naświetlania:
Co to jest w fotografii to jest czas, w jakim naświetlany jest materiał światłoczuły negatywowy albo pozytywowy w urządzeniach analogowych (na przykład aparat fotograficzny, powiększalnik), albo światłoczuły carl zeiss słownik.

Działanie Zeiss Carl znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: