Do czego służy CRK-2 Proces E-6. Definicja wywoływania slajdów barwnych. To jest mechanizm.
proces co to jest

Czy przydatne?

Definicja CRK-2 Proces E-6

Do czego służy CRK-2 PROCES E-6: Mechanizm E-6 - mechanizm fotograficzny wykorzystywany do wywoływania slajdów barwnych. To jest mechanizm odwracalny. Jest procesem wprowadzonym pod koniec XX wieku. Przeważnie korzystają z niego punkty usługowe (laby), ale można go przeprowadzić we własnym zakresie (w domu).

Definicja Contax:
Co to jest aparatów fotograficznych wytwarzanych od 1930 roku poprzez koncern Zeiss Ikon. Od 1926 koncern Zeiss przodował w Europie w produkcji nowoczesnych obiektywów, bardzo jasnych. Contax zaczął erę crk-2 proces e-6.
Definicja Centra Czułości:
Co to jest miejsca na powierzchni ziaren bromku srebra (AgBr) w warstwie emulsji błony fotograficznej, gdzie pod wpływem światła następuje rozpad AgBr na brom i metaliczne srebro. W ten sposób powstaje obraz crk-2 proces e-6.
Definicja Czerwone Oczy:
Co to jest oczu w fotografii - zdarzenie odwzorowania na zdjęciu oczu ludzi albo zwierząt jako czerwonych punktów. Powstaje przy fotografowaniu w ciemności z użyciem lampy błyskowej. Gdyż w ciemności źrenica crk-2 proces e-6.
Definicja Chronofotografia:
Co to jest fotograficzne odzwierciedlenie ruchu przez udokumentowanie jego następnych faz sposobem wielokrotnej ekspozycji motywu w regularnych odstępach czasu. Następne ujęcia mogą być rejestrowane na tym crk-2 proces e-6.

Działanie CRK-2 Proces E-6 znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: