Do czego służy Ekspozycja. Definicja sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla.
ekspozycja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ekspozycja

Do czego służy EKSPOZYCJA: Ekspozycja to liczba światła padającego na video (albo na sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla prawidłowego zrobienia zdjęcia fotograficznego. Uzyskuje się ją przez określenie wartości przysłony i czasu naświetlania w relacji do wybranej czułości filmu (albo jej odpowiednika w aparacie cyfrowym), albo także czułości materiału odbitkowego (papier fotograficzny, kopia diapozytywowa), a również przez odpowiednie dozowanie oświetlenia (lampy błyskowe, lampy o świetle ciągłym, odbłyśniki, ekrany, żaluzje, rozpraszacze światła i tym podobne).

Definicja Ekstynkcja:
Co to jest Ekstynkcja – pomniejszenie natężenia wiązki światła powstające w konsekwencji jego pochłaniania albo rozpraszania w ośrodku ekspozycja co znaczy.
Definicja Episkop:
Co to jest urządzenie pozwalające na rzutowanie (wyświetlanie) na ekran projekcyjny albo na przykład ścianę pomieszczenia obrazów oświetlonych światłem odbitym od nich, co umożliwia prezentację w powiększeniu ekspozycja krzyżówka.
Definicja Elektryczny Symulator Przysłony:
Co to jest symulator przysłony to układ elektryczny wbudowany w obiektyw lustrzanki jednoobiektywowej, pozwalający na współdziałanie automatycznej przysłony i pomiaru światła w trybie TTL. W trakcie regulowania ekspozycja co to jest.
Definicja Emulsja Światłoczuła:
Co to jest światłoczuła to zawiesina drobnokrystalicznych światłoczułych soli srebra - halogenków - w żelatynie. Dodatkowymi składnikami emulsji mogą być barwniki uczulające albo komponenty barwników tworzących ekspozycja słownik.

Działanie Ekspozycja znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: