Do czego służy Ekspozycja. Definicja sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla.
ekspozycja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ekspozycja

Do czego służy EKSPOZYCJA: Ekspozycja to liczba światła padającego na video (albo na sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla prawidłowego zrobienia zdjęcia fotograficznego. Uzyskuje się ją przez określenie wartości przysłony i czasu naświetlania w relacji do wybranej czułości filmu (albo jej odpowiednika w aparacie cyfrowym), albo także czułości materiału odbitkowego (papier fotograficzny, kopia diapozytywowa), a również przez odpowiednie dozowanie oświetlenia (lampy błyskowe, lampy o świetle ciągłym, odbłyśniki, ekrany, żaluzje, rozpraszacze światła i tym podobne).

Definicja EV - Wartość Eskpozycji Fotograficznej:
Co to jest Exposure Value) – w fotografii nazwa jednostki miary i skali ekspozycji fotograficznej. Punktem odniesienia dla tej skali jest wartość 0 EV - definiowana jako ekspozycja będąca skutkiem naświetlania ekspozycja.
Definicja Episkop:
Co to jest urządzenie pozwalające na rzutowanie (wyświetlanie) na ekran projekcyjny albo na przykład ścianę pomieszczenia obrazów oświetlonych światłem odbitym od nich, co umożliwia prezentację w powiększeniu ekspozycja.
Definicja Eastman Kodak:
Co to jest jeden z największych koncernów na świecie zajmujących się produkcją szeroko rozumianego sprzętu fotograficznego i filmowego. Posiada on status międzynarodowej firmy akcyjnej. Spółką, od której ekspozycja.
Definicja Elektryczny Symulator Przysłony:
Co to jest symulator przysłony to układ elektryczny wbudowany w obiektyw lustrzanki jednoobiektywowej, pozwalający na współdziałanie automatycznej przysłony i pomiaru światła w trybie TTL. W trakcie regulowania ekspozycja.

Działanie Ekspozycja znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: