Do czego służy Ekstynkcja. Definicja powstające w konsekwencji jego pochłaniania albo rozpraszania.
ekstynkcja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ekstynkcja

Do czego służy EKSTYNKCJA: Ekstynkcja – pomniejszenie natężenia wiązki światła powstające w konsekwencji jego pochłaniania albo rozpraszania w ośrodku.

Definicja EV - Wartość Eskpozycji Fotograficznej:
Co to jest Exposure Value) – w fotografii nazwa jednostki miary i skali ekspozycji fotograficznej. Punktem odniesienia dla tej skali jest wartość 0 EV - definiowana jako ekspozycja będąca skutkiem naświetlania ekstynkcja.
Definicja Ekspozycja:
Co to jest liczba światła padającego na video (albo na sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla prawidłowego zrobienia zdjęcia fotograficznego. Uzyskuje się ją przez określenie wartości ekstynkcja.
Definicja Episkop:
Co to jest urządzenie pozwalające na rzutowanie (wyświetlanie) na ekran projekcyjny albo na przykład ścianę pomieszczenia obrazów oświetlonych światłem odbitym od nich, co umożliwia prezentację w powiększeniu ekstynkcja.
Definicja Emulsja Lippmanna:
Co to jest to szczególny rodzaj niskoczułej i drobnoziarnistej emulsji fotograficznej o umiejętności rozdzielczej około 2000 - 5000 linii/mm. Złożona jest z bardzo drobnych ziarn bromku i chlorku srebra ekstynkcja.

Działanie Ekstynkcja znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: