Do czego służy Ekstynkcja. Definicja powstające w konsekwencji jego pochłaniania albo rozpraszania.
ekstynkcja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ekstynkcja

Do czego służy EKSTYNKCJA: Ekstynkcja – pomniejszenie natężenia wiązki światła powstające w konsekwencji jego pochłaniania albo rozpraszania w ośrodku.

Definicja Epidiaskop:
Co to jest urządzenie projekcyjne wykorzystywane do wyświetlania obrazów statycznych (nieruchomych) na ścianie albo typowym białym ekranie projekcyjnym, będące połączeniem episkopu i diaskopu, a więc ekstynkcja.
Definicja EV - Wartość Eskpozycji Fotograficznej:
Co to jest Exposure Value) – w fotografii nazwa jednostki miary i skali ekspozycji fotograficznej. Punktem odniesienia dla tej skali jest wartość 0 EV - definiowana jako ekspozycja będąca skutkiem naświetlania ekstynkcja.
Definicja Ekspozycja:
Co to jest liczba światła padającego na video (albo na sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla prawidłowego zrobienia zdjęcia fotograficznego. Uzyskuje się ją przez określenie wartości ekstynkcja.
Definicja Elektryczny Symulator Przysłony:
Co to jest symulator przysłony to układ elektryczny wbudowany w obiektyw lustrzanki jednoobiektywowej, pozwalający na współdziałanie automatycznej przysłony i pomiaru światła w trybie TTL. W trakcie regulowania ekstynkcja.

Działanie Ekstynkcja znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: