Do czego służy Przysłony Symulator Elektryczny. Definicja wbudowany w obiektyw lustrzanki.
przysłony symulator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Elektryczny symulator przysłony

Do czego służy ELEKTRYCZNY SYMULATOR PRZYSŁONY: Elektryczny symulator przysłony to układ elektryczny wbudowany w obiektyw lustrzanki jednoobiektywowej, pozwalający na współdziałanie automatycznej przysłony i pomiaru światła w trybie TTL. W trakcie regulowania liczby przysłony, elektryczny symulator przysłony minimalizuje adekwatnie do nastawionej wartości natężenie prądu przepływającego poprzez wewnętrzny światłomierz aparatu, co wpływa na rezultat pomiaru tak, jakby przysłona została naprawdę przymknięta do nastawionej wartości – w trakcie gdy w rzeczywistości pozostaje ona cały czas otwarta umożliwiając swobodną obserwację obrazu.

Definicja Ekspozycja:
Co to jest liczba światła padającego na video (albo na sensor elektroniczny w razie aparatu cyfrowego) niezbędna dla prawidłowego zrobienia zdjęcia fotograficznego. Uzyskuje się ją przez określenie wartości elektryczny symulator przysłony co znaczy.
Definicja EV - Wartość Eskpozycji Fotograficznej:
Co to jest Exposure Value) – w fotografii nazwa jednostki miary i skali ekspozycji fotograficznej. Punktem odniesienia dla tej skali jest wartość 0 EV - definiowana jako ekspozycja będąca skutkiem naświetlania elektryczny symulator przysłony krzyżówka.
Definicja Efekt Schwarzschilda:
Co to jest Schwarzschilda - zakłócenie proporcjonalności między czasem i skutecznością naświetlania (jedna działka przysłony = 2x mniej (albo więcej) czasu). Skutek ten występuje przy bardzo krótkich i bardzo elektryczny symulator przysłony co to jest.
Definicja Episkop:
Co to jest urządzenie pozwalające na rzutowanie (wyświetlanie) na ekran projekcyjny albo na przykład ścianę pomieszczenia obrazów oświetlonych światłem odbitym od nich, co umożliwia prezentację w powiększeniu elektryczny symulator przysłony słownik.

Działanie Przysłony Symulator Elektryczny znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: