Do czego służy Fotografika Artystyczna Fotografia. Definicja wykorzystująca techniki fotografii.
fotografika artystyczna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Fotografia artystyczna, Fotografika

Do czego służy FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA, FOTOGRAFIKA: Fotografia artystyczna (Fotografika) - tematyka sztuki wykorzystująca techniki fotografii jako medium artystyczne. Przeważnie wykorzystywanym narzędziem twórcy jest aparat fotograficzny. Prace fotograficzne mogą powstawać również bez użycia aparatu fotograficznego, a więc przy wykorzystaniu luksografii. Pośród fotografii artystycznej wyróżniamy takie typy jak: fotografia koncepcyjna (z angielskiego: conceptual) abstrakcyjna i surrealistyczna (z angielskiego: Abstract & Surreal) nagość artystyczna, akty (z angielskiego: artistic nude) portretowa różnych typów (z angielskiego: portraits) z pominięciem klasycznej fotografi portretowej (z angielskiego: classic portraits) zalicza się tutaj portrety typów z angielskiego: fashion, expressive, spontaneous, fetish, emotive, fr. glamour etc. horror i makabra (z angielskiego: horror & macabre) humorystyczne (z angielskiego: humorous) Jak w każdej dziedzinie sztuki podział na podkategorie fotografii artystycznej jest trudny i w miarę płynny. W najszerszym rozumieniu fotografia artystyczna będzie każdą metodą fotografii nieklasycznej i niekomercyjnej, jednakże i ten podział nie jest najlepszy i może budzić sporo zastrzeżeń. Bardzo regularnie fotografia jest stosowana jako środek wyrazu poprzez twórców nie będących fotografikami (sztuka wizualna, sztuka mediów, sztuka internetu).

Definicja Fotogram:
Co to jest uzyskany na materiale światłoczułym, charakteryzujący się ustalonymi cechami. Słowo użytkowany w kilku znaczeniach: odbitka zdjęcia fotograficznego wykonana w celach artystycznych (jako samoistne fotografia artystyczna, fotografika co to jest.
Definicja Fotoelement:
Co to jest obiekt obwodu elektrycznego, zmieniający własne właściwości (przeważnie rezystancję) pod wpływem padającego na niego światła. Pośród fotoelementów odznacza się m.in: fotorezystory, fotodiody i fotografia artystyczna, fotografika definicja.
Definicja Fotometr:
Co to jest luksomierz) - urządzenie pomiaru strumienia świetlnego. Fotometr w astronomii To jest przyrząd wykorzystywany do pomiaru jasności obiektów astronomicznych, nie mniej jednak obiektem podlegającym fotografia artystyczna, fotografika co znaczy.
Definicja Filtr:
Co to jest fotograficznego, filtr fotograficzny to płaska nasadka na obiektyw zmieniająca wygląd fotografowanego obrazu, nakładana przeważnie na przód obiektywu, a jeżeli to jest niemożliwe, to na jego tył (na fotografia artystyczna, fotografika słownik.

Działanie Fotografika Artystyczna Fotografia znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: