Do czego służy Fotogram. Definicja charakteryzujący się ustalonymi cechami. Słowo użytkowany w.
fotogram co to jest

Czy przydatne?

Definicja Fotogram

Do czego służy FOTOGRAM: Fotogram to obraz uzyskany na materiale światłoczułym, charakteryzujący się ustalonymi cechami. Słowo użytkowany w kilku znaczeniach: odbitka zdjęcia fotograficznego wykonana w celach artystycznych (jako samoistne dzieło sztuki), albo w celach wystawienniczych (na potrzeby ekspozycji), reklamowych i tym podobne - dzieło pracy fotografika zdjęcie fotogrametryczne - zdjęcie fotograficzne wykonane na potrzeby fotogrametrii dzięki specjalnego urządzenia - kamery fotogrametrycznej (służy do wykonania dokładnych pomiarów wielkości i kształtu badanego obiektu, na przykład przedmiotu albo terenu) obraz na materiale światłoczułym, który uzyskano bez użycia specjalnego urządzenia naświetlającego (aparatu fotograficznego, powiększalnika, naświetlarki i tym podobne), a jedynie przez naświetlenie materiału światłoczułego przysłoniętego różnego rodzaju obiektami półprzezroczystymi albo nieprzezroczystymi (luksografia).

Definicja Fotografik, Artysta Fotograf:
Co to jest fotograf) – fotograf zajmujący się fotografią artystyczną. Do jego dzieł zaliczają się fotogramy, luksogramy, luminogramy, prace wykonane technikami klasycznymi w tym pomiędzy innymi techniką gumy fotogram co to jest.
Definicja Fotonal:
Co to jest do płukania negatywu w fotografii tradycyjnej. Fotonal zawiera środki powierzchniowo aktywne wspomagające mechanizm suszenia negatywu po obróbce (kąpiel płucząco zmiękczająca do negatywów fotogram definicja.
Definicja Fotografia Artystyczna, Fotografika:
Co to jest artystyczna (Fotografika) - tematyka sztuki wykorzystująca techniki fotografii jako medium artystyczne. Przeważnie wykorzystywanym narzędziem twórcy jest aparat fotograficzny. Prace fotograficzne fotogram co znaczy.
Definicja Fotogrametria:
Co to jest tematyka edukacji i techniki zajmująca się odtwarzaniem kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów w terenie opierając się na zdjęć fotogrametrycznych (fotogramów). Praktycznym fotogram słownik.

Działanie Fotogram znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: