Do czego służy Standardowy Obiektyw. Definicja stałej ogniskowej równej przekątnej klatki negatywu.
obiektyw standardowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Obiektyw standardowy

Do czego służy OBIEKTYW STANDARDOWY: Obiektyw standardowy - obiektyw aparatu fotograficznego o stałej ogniskowej równej przekątnej klatki negatywu. Obiektywy te są proste do wykonania i uniwersalne. Uzyskują bardzo wysokie wskaźniki na przykład otwór przysłony bliski 1.0, rozdzielczość 100 linii/mm. Dawniej obiektyw standardowy był fundamentalnym obiektywem w popularnych, niedrogich aparatach, aktualnie jest w nich zastępowany poprzez obiektyw szerokokątny albo obiektyw zmiennoogniskowy.

Definicja Obiektyw:
Co to jest Obiektyw jest soczewką, układem optycznym albo układem magnetycznym, przenoszącym obraz przedmiotu do dalszej części urządzenia obiektyw standardowy.
Definicja Otwór Względny Obiektywu:
Co to jest obiektywu informuje o ilości światła, jaką przepuszcza obiektyw do wnętrza aparatu fotograficznego przypadającą na jednostkę powierzchni materiału światłoczułego. To jest liczbowy relacja średnicy obiektyw standardowy.
Definicja Orbs:
Co to jest angielskiego sfera) to są kule niewidoczne gołym okiem, pojawiające się na zdjęciach realizowanych raczej aparatem cyfrowym i przy zastosowaniu lampy błyskowej. Zdarzenie to bazuje na tym, iż obiektyw standardowy.
Definicja Obiektyw Fotograficzny:
Co to jest fotograficzny to układ optyczny (ew. pojedyncza soczewka), który w aparacie fotograficznym umożliwia rzutowanie obrazu widzianych obiektów na matówkę, błonę fotograficzną albo matrycę CCD albo CMOS obiektyw standardowy.

Działanie Standardowy Obiektyw znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: