Do czego służy Obiektyw. Definicja magnetycznym, przenoszącym obraz przedmiotu do dalszej części.
obiektyw co to jest

Czy przydatne?

Definicja Obiektyw

Do czego służy OBIEKTYW: Obiektyw jest soczewką, układem optycznym albo układem magnetycznym, przenoszącym obraz przedmiotu do dalszej części urządzenia.

Definicja Osłabiacz Fotograficzny:
Co to jest fotograficzny - kąpiel fotograficzna użytkowana czasami jako kąpiel wykańczająca po wywołaniu i utrwaleniu obrazu fotograficznego. Służy do pomniejszenia gęstości optycznej obrazu przez usuwanie z obiektyw.
Definicja Obiektyw Szerokokątny:
Co to jest szerokokątny - stałoogniskowy obiektyw fotograficzny o ogniskowej krótszej niż dłuższa krawędź stosowanego negatywu, dla aparatów małoobrazkowych w granicach 35 mm - 16 mm. Pozwala na fotografowanie obiektyw.
Definicja ORWO:
Co to jest towarowy, pod którym część zakładów chemicznych koncernu AGFA pozostała po II wojnie światowej na terenie NRD, produkowała od roku 1964 materiały fotochemiczne (błony, papiery i odczynniki) i taśmy obiektyw.
Definicja Okular:
Co to jest fundamentalnych części budowy wielu urządzeń optycznych. To jest obiekt optyczny najbliższy oka obserwatora, a służy do obserwacji obrazu tworzonego poprzez obiektyw danego urządzenia. Okular obiektyw.

Działanie Obiektyw znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: