Do czego służy Ogniskowa. Definicja length) - odległość między ogniskiem układu optycznego a.
ognkowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ogniskowa

Do czego służy OGNISKOWA: Ogniskowa (odległość ogniskowa) (z angielskiego: focal length) - odległość między ogniskiem układu optycznego a punktem kluczowym układu optycznego na przykład odległość środka soczewki od punktu, gdzie skupione zostaną promienie świetlne, biegnące przed przejściem poprzez soczewkę równolegle do jej osi. Odwrotnością ogniskowej jest umiejętność zbierająca układu optycznego.

Definicja Orbs:
Co to jest angielskiego sfera) to są kule niewidoczne gołym okiem, pojawiające się na zdjęciach realizowanych raczej aparatem cyfrowym i przy zastosowaniu lampy błyskowej. Zdarzenie to bazuje na tym, iż ogniskowa.
Definicja Oś Optyczna:
Co to jest Oś optyczna to prosta przechodząca poprzez środki krzywizn przedmiotów układu optycznego, pokrywająca się z osią symetrii tych przedmiotów. W jej linii znajduje się także ognisko układu optycznego ogniskowa.
Definicja Obróbka Fotograficzna:
Co to jest fotograficzna - ustalenie to może oznaczać zarówno obróbkę fotochemiczną (a więc mechanizm wywoływania i utrwalania) naświetlonego materiału światłoczułego, jak także i późniejszy mechanizm retuszu ogniskowa.
Definicja Otwór Względny Obiektywu:
Co to jest obiektywu informuje o ilości światła, jaką przepuszcza obiektyw do wnętrza aparatu fotograficznego przypadającą na jednostkę powierzchni materiału światłoczułego. To jest liczbowy relacja średnicy ogniskowa.

Działanie Ogniskowa znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: