Do czego służy Ogniskowa. Definicja length) - odległość między ogniskiem układu optycznego a.
ognkowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ogniskowa

Do czego służy OGNISKOWA: Ogniskowa (odległość ogniskowa) (z angielskiego: focal length) - odległość między ogniskiem układu optycznego a punktem kluczowym układu optycznego na przykład odległość środka soczewki od punktu, gdzie skupione zostaną promienie świetlne, biegnące przed przejściem poprzez soczewkę równolegle do jej osi. Odwrotnością ogniskowej jest umiejętność zbierająca układu optycznego.

Definicja Osłabiacz Fotograficzny:
Co to jest fotograficzny - kąpiel fotograficzna użytkowana czasami jako kąpiel wykańczająca po wywołaniu i utrwaleniu obrazu fotograficznego. Służy do pomniejszenia gęstości optycznej obrazu przez usuwanie z ogniskowa co to jest.
Definicja Obiektyw Pryzmatyczny:
Co to jest pryzmatyczny - obiektyw, gdzie układ soczewek zastąpiono pryzmatem, albo układem pryzmatów, gdzie ścianki pryzmatów nie są płaskie, tak jak w szablonowych pryzmatach, ale mają kształt krzywizn ogniskowa definicja.
Definicja Odległość Fotografowania:
Co to jest fotografowania, odległość przedmiotowa - odległość aparatu fotograficznego od fotografowanego obiektu. To jest odległość liczona precyzyjnie od powierzchni filmu w aparacie analogowym, albo matrycy w ogniskowa co znaczy.
Definicja Ostrość:
Co to jest fotografia) - stan gdzie obraz zarejestrowany na kliszy/pamięci aparatu jest równy pod względem wyrazistości obrazowi rzeczywistemu które chcieliśmy sfotografować. Ostrość jest jedym z głownych cech ogniskowa słownik.

Działanie Ogniskowa znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: