Do czego służy Pentax. Definicja poprzez japońską firmę Pentax Corporation. Pionier w zakresie.
pentax co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pentax

Do czego służy PENTAX: Pentax - marka aparatów fotograficznych wytwarzanych poprzez japońską firmę Pentax Corporation. Pionier w zakresie miniaturyzacji aparatów fotograficznych.

Definicja Piktorializm:
Co to jest w fotografii artystycznej zapoczątkowany przed rokiem 1890 w Anglii. Estetyka piktorialna opierała się na indywidualnym wpływie twórcy na każdą odbitkę (zerwanie z mechanicznym procesem pozytywowym pentax.
Definicja Przezrocze:
Co to jest diapozytyw fotograficzny, uzyskany jako obraz pozytywowy na materiale przezroczystym (dawniej wyłącznie światłoczułym), poświęcony do oglądania w prześwicie (pod światło) albo dzięki rzutnika na pentax.
Definicja Prawo Bunsena I Roscoe:
Co to jest Roscoe'a ustala zależność wydajności chemicznych reakcji fotochemicznych od natężenia światła powodującego zajście tej reakcji. Prawo to głosi iż: Masa produktu reakcji inicjowanej fotochemicznie pentax.
Definicja Pozytyw:
Co to jest odwrotność negatywu. W fotografii pozytyw jest obrazem fotograficznym odwzorowującym poprawnie (odpowiednio z rzeczywistością) obraz istniejący w naturze, a mówiąc dokładniej: odzwierciedla wprost pentax.

Działanie Pentax znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: