Do czego służy Ptasia Perspektywa. Definicja polegajacy na ustawieniu obiektywu nad przedmiotem.
perspektywa ptasia co to jest

Czy przydatne?

Definicja Perspektywa ptasia

Do czego służy PERSPEKTYWA PTASIA: Perspektywa ptasia - sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu nad przedmiotem fotografowanym albo filmowanym.

Definicja Plan Amerykański:
Co to jest sposób kadrowania planu filmowego albo fotografii, opierający na jednoczesnym pokazaniu postaci ludzkiej od wysokości nieco ponad kolan do miejsca tuż nad głową. Stosowany raczej do filmowania perspektywa ptasia.
Definicja Przetłok Bromolejowy:
Co to jest bromolejowy - metoda tworzenia artystycznych obrazów fotograficznych, rozwinięcie bromoleju, zaliczana do technik chromianowych pośrednich. Bazuje ona na tym, że odbieloną i zgarbowaną odbitkę perspektywa ptasia.
Definicja Prawo Bunsena I Roscoe:
Co to jest Roscoe'a ustala zależność wydajności chemicznych reakcji fotochemicznych od natężenia światła powodującego zajście tej reakcji. Prawo to głosi iż: Masa produktu reakcji inicjowanej fotochemicznie perspektywa ptasia.
Definicja Pole Obrazowe Obiektywu:
Co to jest obiektywu to jest pole rzutowania obrazu poprzez obiektyw, gdzie możliwe jest naświetlenie materiału światłoczułego. Z racji na budowę obiektywu fotograficznego pole obrazowe dzieli się na trzy perspektywa ptasia.

Działanie Ptasia Perspektywa znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: