Do czego służy Ptasia Perspektywa. Definicja polegajacy na ustawieniu obiektywu nad przedmiotem.
ptasia perspektywa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Perspektywa ptasia

Do czego służy PERSPEKTYWA PTASIA: Perspektywa ptasia - sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu nad przedmiotem fotografowanym albo filmowanym.

Definicja Pentax:
Co to jest Pentax - marka aparatów fotograficznych wytwarzanych poprzez japońską firmę Pentax Corporation. Pionier w zakresie miniaturyzacji aparatów fotograficznych perspektywa ptasia co znaczy.
Definicja Papier Fotograficzny:
Co to jest fotograficzny – materiał światłoczuły w formie papieru pokrytego światłoczułą warstwą zawiesiny chlorków albo bromków srebra w żelatynie. Aktualnie użytkowane są dwa rodzaje podłoża: papierowe i perspektywa ptasia krzyżówka.
Definicja Pierścienie Pośrednie:
Co to jest pośrednie to tuleje stosowane w makrofotografii. Ich zadaniem jest powiększenie odległości obiektywu od błony fotograficznej. Dzięki ich wykorzystaniu minimalizuje się min. odległość fotografowania perspektywa ptasia co to jest.
Definicja Peryskop:
Co to jest Peryskop to dwusoczewkowy obiektyw fotograficzny, składający się z identycznych soczewek umieszczonych po przeciwnych stronach przysłony. Rozwiązanie takie pozwala wyeliminować dystorsję perspektywa ptasia słownik.

Działanie Ptasia Perspektywa znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: