Do czego służy Ptasia Perspektywa. Definicja polegajacy na ustawieniu obiektywu nad przedmiotem.
perspektywa ptasia co to jest

Czy przydatne?

Definicja Perspektywa ptasia

Do czego służy PERSPEKTYWA PTASIA: Perspektywa ptasia - sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu nad przedmiotem fotografowanym albo filmowanym.

Definicja Plan Amerykański:
Co to jest sposób kadrowania planu filmowego albo fotografii, opierający na jednoczesnym pokazaniu postaci ludzkiej od wysokości nieco ponad kolan do miejsca tuż nad głową. Stosowany raczej do filmowania perspektywa ptasia.
Definicja Pole Obrazowe Obiektywu:
Co to jest obiektywu to jest pole rzutowania obrazu poprzez obiektyw, gdzie możliwe jest naświetlenie materiału światłoczułego. Z racji na budowę obiektywu fotograficznego pole obrazowe dzieli się na trzy perspektywa ptasia.
Definicja Perspektywa Żabia:
Co to jest sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka rejestrowanego obiektu. Przedmiot sprawia wtedy regularnie wrażenie większego niż jest w rzeczywistości perspektywa ptasia.
Definicja Proces Odwracalny:
Co to jest odwracalny to jedna z odmian wywoływania srebrowych materiałów fotograficznych. Mechanizm odwracalny stosuje się do materiałów barwnych albo czarno - białych specjalnie opracowanych dla tego procesu perspektywa ptasia.

Działanie Ptasia Perspektywa znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: