Do czego służy Porst. Definicja nazwą występują modele aparatów różnych spółek, zazwyczaj.
porst co to jest

Czy przydatne?

Definicja Porst

Do czego służy PORST: Porst - niemiecka marka aparatów fotograficznych. Pod tą nazwą występują modele aparatów różnych spółek, zazwyczaj japońskich, ale również rosyjskich i amerykańskich. To są precyzyjne kopie poszczególnych modeli, ale również aparaty tylko na nich wzorowane. Okreś świetności Porsta przypada na lata 70. Seria CR wytwarzana poprzez Fuji, Compact Reflex poprzez firmę Cosina.

Definicja Piktorializm:
Co to jest w fotografii artystycznej zapoczątkowany przed rokiem 1890 w Anglii. Estetyka piktorialna opierała się na indywidualnym wpływie twórcy na każdą odbitkę (zerwanie z mechanicznym procesem pozytywowym porst co to jest.
Definicja Pryzmat Pentagonalny, Pięciokątny:
Co to jest pentagonalny - pryzmat pięciokątny. Wpadające światło dzięki całkowitemu wewnętrznemu odbiciu, odbijają się od 2 płaszczyzn, nachylonych do siebie pod kątem 45 stopni. Powierzchnie odbijające porst definicja.
Definicja Perspektywa Żabia:
Co to jest sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka rejestrowanego obiektu. Przedmiot sprawia wtedy regularnie wrażenie większego niż jest w rzeczywistości porst co znaczy.
Definicja Praktica:
Co to jest analogowych aparatów fotograficznych wytwarzanych w Drezdeńskich Zakładach Aparatów Fotograficznych (Pentacon) od 1949 roku. To są lustrzanki małoobrazkowe. Odtąd powstało kilkanaście modeli z porst słownik.

Działanie Porst znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: