Do czego służy Porst. Definicja nazwą występują modele aparatów różnych spółek, zazwyczaj.
porst co to jest

Czy przydatne?

Definicja Porst

Do czego służy PORST: Porst - niemiecka marka aparatów fotograficznych. Pod tą nazwą występują modele aparatów różnych spółek, zazwyczaj japońskich, ale również rosyjskich i amerykańskich. To są precyzyjne kopie poszczególnych modeli, ale również aparaty tylko na nich wzorowane. Okreś świetności Porsta przypada na lata 70. Seria CR wytwarzana poprzez Fuji, Compact Reflex poprzez firmę Cosina.

Definicja Pliki NEF:
Co to jest Electronic Format) jest formatem zapisu danych użytkowanym poprzez firmę Nikon. Pliki NEF mogą zawierać dane bezpośrednio z matrycy cyfrowego aparatu fotograficznego albo skanera (RAW) jak także porst co znaczy.
Definicja Proces Odwracalny:
Co to jest odwracalny to jedna z odmian wywoływania srebrowych materiałów fotograficznych. Mechanizm odwracalny stosuje się do materiałów barwnych albo czarno - białych specjalnie opracowanych dla tego procesu porst krzyżówka.
Definicja Praktica:
Co to jest analogowych aparatów fotograficznych wytwarzanych w Drezdeńskich Zakładach Aparatów Fotograficznych (Pentacon) od 1949 roku. To są lustrzanki małoobrazkowe. Odtąd powstało kilkanaście modeli z porst co to jest.
Definicja Proszek Błyskowy, Fotobłysk, Magnezja:
Co to jest także fotobłysk) - proszek składający się z pyłu aluminiowego albo magnezowego i substancji utleniającej np. chloranu potasu, w trakcie spalania której wydziela się wiele światła i ciepła i porst słownik.

Działanie Porst znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: