Do czego służy Porst. Definicja nazwą występują modele aparatów różnych spółek, zazwyczaj.
porst co to jest

Czy przydatne?

Definicja Porst

Do czego służy PORST: Porst - niemiecka marka aparatów fotograficznych. Pod tą nazwą występują modele aparatów różnych spółek, zazwyczaj japońskich, ale również rosyjskich i amerykańskich. To są precyzyjne kopie poszczególnych modeli, ale również aparaty tylko na nich wzorowane. Okreś świetności Porsta przypada na lata 70. Seria CR wytwarzana poprzez Fuji, Compact Reflex poprzez firmę Cosina.

Definicja Powiększalnik:
Co to jest przyrząd optyczny wykorzystywany do rzutowania obrazu (zwykle negatywowego) na materiał światłoczuły (przeważnie papier fotograficzny) w celu otrzymania odbitki. Przeważnie służy do rzutowania porst.
Definicja Piktorializm:
Co to jest w fotografii artystycznej zapoczątkowany przed rokiem 1890 w Anglii. Estetyka piktorialna opierała się na indywidualnym wpływie twórcy na każdą odbitkę (zerwanie z mechanicznym procesem pozytywowym porst.
Definicja Perspektywa Żabia:
Co to jest sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka rejestrowanego obiektu. Przedmiot sprawia wtedy regularnie wrażenie większego niż jest w rzeczywistości porst.
Definicja Pole Obrazowe Obiektywu:
Co to jest obiektywu to jest pole rzutowania obrazu poprzez obiektyw, gdzie możliwe jest naświetlenie materiału światłoczułego. Z racji na budowę obiektywu fotograficznego pole obrazowe dzieli się na trzy porst.

Działanie Porst znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: