Do czego służy Retusz. Definicja zmianę barwną fotografii, wykadrowanie, poprawę szczegółów, a.
retusz co to jest

Czy przydatne?

Definicja Retusz

Do czego służy RETUSZ: Retusz znaczy poprawianie fotografii, przez jej odnowienie, zmianę barwną fotografii, wykadrowanie, poprawę szczegółów, a również zmiany poza obszarem kadru na przykład dodanie ramki. Retuszem jest także wykreowanie fotografii na styl dawnych fotografii.

Definicja Rodinal:
Co to jest dostępny, stężony wywoływacz Agfy użytkowany do wywoływania filmów i błon fotograficznych w fotografii czarno-białej. Znany także jako ORWO R-09. Jego fundamentalnym składnikiem jest p-aminofenol retusz.
Definicja Rozpiętość Tonalna:
Co to jest Rozpiętość tonalna – w fotografii różnica między najjaśniejszym i najciemniejszym punktem fotografowanej sceny retusz.
Definicja Rolleiflex:
Co to jest aparatów fotograficznych wytwarzanych poprzez niemiecką firmę Rollei. Bardzo popularne są średnioformatowe Rolleiflexy jednoobiektywowe np SL 66 i SL 6008 integral, dwuobiektywowe - 2,8 F retusz.
Definicja Reguła Scheimpfluga:
Co to jest jest użytkowana w fotografii, gdy fotografowana płaszczyzna znajduje się pod kątem do aparatu fotograficznego (i płaszcyzny naświetlanego właśnie filmu). Zdjęcie będzie ostre na całej powierzchni retusz.

Działanie Retusz znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: