Do czego służy Zenit. Definicja aparatów fotograficznych. Konstrukcyjnie Zenit wywodzi się z niem.
zenit co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zenit

Do czego służy ZENIT: Zenit to nazwa rosyjskich (a poprzednio radzieckich) aparatów fotograficznych. Konstrukcyjnie Zenit wywodzi się z niem. aparatu dalmierzowego Leica II. Pierwsza wersja S była modyfikacją aparatu Zorkij, gdzie zastąpiono górną jego część układem z lustrem i pryzmatem. Mocowanie Leica M39x1 przesunięto naprzód. Macierzystym zakładem produkującym te aparaty są zakłady w Krasnogorsku w Rosji. Aparat jest wytwarzany również w uproszczonych wersjach na Białorusi i w nie wszystkich innych zakładach Rosji. Modele wytwarzane w Krasnogorsku są w najwyższym stopniu zaawansowane technicznie i wg recenzji wielu użytkowników idealne spośród oferowanych na rynku aparatów tej marki. Zenity są lustrzankami małoobrazkowymi.

Definicja Zdjęcie Fotograficzne, Fotografia, Fotografika:
Co to jest fotograficzne (zdjęcie, fotografia) — ogólna nazwa czegoś, co zostało sfotografowane, a więc sam obraz zapisany dowolną techniką fotograficzną. Fizycznie obraz ten może występować w kilku postaciach zenit co to jest.
Definicja Zwierciadło Optyczne:
Co to jest optyczne, lustro – gładka powierzchnia o nierównościach mniejszych niż długość fali świetlnej. Z tego względu zwierciadło w minimalnym stopniu rozprasza światło, odbijając większą jego część zenit definicja.
Definicja Ziarno:
Co to jest jawnego (wywołanego) obrazu fotograficznego objawiająca się dostrzegalnymi gołym okiem skupiskami ziaren srebra tworzących obraz. Skutek ziarna jest bardzo dobrze widoczny przy skanowaniu zdjęć zenit co znaczy.
Definicja Zjawisko Claydena:
Co to jest bazuje na tym, iż po wstępnym bardzo mocnym i krótkotrwałym naświetlenie materiału fotograficznego przed właściwym naświetleniem, następuje częściowa inwersja obrazu, a więc otrzymanie pozytywu zenit słownik.

Działanie Zenit znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: