Do czego służy Eberharda Zjawisko. Definicja zaczernianiu się małych fragmentów wywoływanego obrazu.
eberharda zjawko co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zjawisko Eberharda

Do czego służy ZJAWISKO EBERHARDA: Zdarzenie Eberharda - zdarzenie opierające na silniejszym zaczernianiu się małych fragmentów wywoływanego obrazu fotograficznego w porównaniu z polami sporymi, mimo identycznych warunków ekspozycji i wywoływania. Zdarzenie to wyjaśnia się dyfuzją świeżego wywoływacza z sąsiedniego pola o słabszym naświetleniu. Zdarzenie zostało odkryte w 1912 poprzez astrofizyka niem. G. Eberharda.

Definicja Zjawisko Herschela:
Co to jest – zdarzenie fizyczne występujące w fotografii, opierające na zaniku obrazu utajonego pod działaniem promieniowania długofalowego (czerwonego i podczerwonego). Zdarzenie to odkrył angielski chemik zjawisko eberharda co znaczy.
Definicja Zjawisko Claydena:
Co to jest bazuje na tym, iż po wstępnym bardzo mocnym i krótkotrwałym naświetlenie materiału fotograficznego przed właściwym naświetleniem, następuje częściowa inwersja obrazu, a więc otrzymanie pozytywu zjawisko eberharda krzyżówka.
Definicja Zjawisko Alberta:
Co to jest to zdarzenie odwrócenia obrazu negatywowego na pozytywowy na materiale światłoczułym naświetlonym, wypłukanym i ponownie naświetlonym światłem rozproszonym i ponownie spowodowanym. Zdarzenie to zjawisko eberharda co to jest.
Definicja Zjawisko Villarda:
Co to jest jeżeli naświetlenie światłem o sporym natężeniu, kierujące do Zjawiska Claydena, zastąpić wstępnym promieniowaniem rentgenowskim, a pozostałe warunki i doświadczenia pozostawić identyczne, uzyskuje zjawisko eberharda słownik.

Działanie Eberharda Zjawisko znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: