Do czego Rds. Co znaczy mechanizm dodatkowych informacji jakie przesyłane są w sygnale stacji.
co to jest

Czy przydatne?

Rds w samochodzie

Co znaczy RDS: Radio Data Mechanizm. To jest mechanizm dodatkowych informacji jakie przesyłane są w sygnale stacji radiowej nadającej w UKF dla odbiornika radiowego i słuchacza. Odbiornik radiowy przeważnie wykorzystuje takie wiadomości, w celu najkorzystniejszego dostrojenia, polegającego na wybraniu najsilniej nadającego w danej lokalizacji nadajnika. Użytkownik radia dzięki RDS może odbierać takie wiadomości jak nazwa stacji, tytuły piosenek, numery telefonów konkursowych. Transmisja tego typu nadawana jest na specjalnej fali 57 kHz.Początki prac nad tym systemem sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Na dobre został on wprowadzony dopiero w latach osiemdziesiątych, początkowo w Ogromnej Brytanii, a w dalszym ciągu Niemczech, Szwecji i Węgrzech. W dzisiejszych czasach każdy fundamentalny radioodtwarzacz samochodowy zaopatrzony jest w mechanizm RDS.

Co znaczy Reperaturka Pompy Sprzęgła:
Porównanie Zbiór obręczy, pierścieni i gumowych przedmiotów pompki sprzęgła. Producenci: FEBI Bilstein, HANS PRIES, FAG, Autofren rds co znaczy.
Krzyżówka Ramiona Wycieraczek:
Dlaczego Przedmioty metalowe wycieraczek do który montowane są pióra. Za ich działanie odpowiedzialne są silniczki elektryczne. Producenci: Valeo, Motgum rds krzyżówka.
Co to jest Rozrząd:
Jak lepiej mechanizmem rozrządu. Zespół systemów, których zadaniem jest sterowanie napełnianiem i opróżnianiem cylindrów spalinowych w silniku czterosuwowym. To jest jedno z głownych urządzeń w silniku, do tego rds co to jest.
Słownik Ramy Boczne:
Kiedy Przedmioty konstrukcyjne samochodu przebiegając wdłuż bocznych partii pojazdu. Odpowiadają za sztywność i bezpieczeństwo karoserii rds słownik.

Do czego służy RDS w samochodzie Jak działa R .

  • Dodano:
  • Autor: