Do czego Układ Zapłonowy. Co znaczy przewodów elektrycznych w silniku spalinowym o zapłonie.
układ zapłonowy co to jest

Czy przydatne?

Układ Zapłonowy w samochodzie

Co znaczy ZAPŁONOWY, UKŁAD: Zespół urządzeń, przedmiotów, przewodów elektrycznych w silniku spalinowym o zapłonie iskrowym. Jego zadaniem jest wytwarzanie iskier wykorzystywanych do zapalenia mieszanki paliwowo-powietrznej w komorach spalania. Przeważnie stosuje się układy iskrownikowe albo akumulatorowe.

Co znaczy Zbieżność:
Porównanie przedmiotów zawieszenia pojazdu w taki sposób, tak aby koła samochodu toczyły się pewnie i prosto, pod tym samym kątem. To jest także parametr pokazujący położenie kół przednich i tylnych względem zapłonowy, układ co znaczy.
Krzyżówka Zestaw Naprawczy Rozrządu:
Dlaczego W skład zestawu naprawczego rozrządu wchodzą odpowiednia liczba rolek prowadzących, napinających i paski rozrządu (przeważnie jeden albo dwa). Producenci: Bosch, Kager zapłonowy, układ krzyżówka.
Co to jest Zbiorniki Wyrównawcze:
Jak lepiej wyrównawcze są elementem układu chłodzenia, których kluczowym zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia w układzie. W chwili wzrostu temp. czynnika chłodzącego powiększa się jego objętość, a zapłonowy, układ co to jest.
Słownik Zapłon Przedwczesny:
Kiedy nazywa się zapłon w silniku spalinowym (benzynowym) pojawiający się wtedy, gdy dojdzie do kontaktu mieszanki palnej z rozżarzonym miejscem w komorze spalania, takim jak elektrody świecy, zawór zapłonowy, układ słownik.

Do czego służy Zapłonowy, układ w samochodzie Jak działa Z .

  • Dodano:
  • Autor: