Do czego służy Minolta Konica. Definicja aparatów fotograficznych, akcesoriów fotograficznych.
minolta konica co to jest

Czy przydatne?

Definicja Konica Minolta

Do czego służy KONICA MINOLTA: Konica Minolta Co., Ltd (1931-2006) - światowy producent aparatów fotograficznych, akcesoriów fotograficznych, wyposażenia biurowego takiego jak kopiarki kserograficzne, telefaksy czy drukarki komputerowe a również wielu innych urządzeń do przetwarzania dokumentów.

Definicja Kuweta:
Co to jest prostokątne naczynie chemoodporne (plastikowe, szklane albo metalowe), które może służyć do wielu celów. W fotografice – w kuwetach umieszcza się roztwory chemikaliów potrzebne do wywoływania konica minolta co znaczy.
Definicja Koma:
Co to jest komatyczna to w optyce jedna z aberracji optycznych a więc wad układów optycznych. Bazuje na tym, iż wiązka promieni świetlnych wychodząca z punktu położonego poza osią optyczną tworzy po przejściu konica minolta krzyżówka.
Definicja Kopiorama:
Co to jest urządzenie do kopiowania stykowego, a więc naświetlania materiału światłoczułego przez kliszę (z spowodowanym obrazem) leżącą bezpośrednio na tym materiale (prócz klisz mogą to być także inne konica minolta co to jest.
Definicja Kondensor:
Co to jest optyczny wykorzystywany do równomiernego oświetlenia na przykład przedmiotu w mikroskopie, filmu w rzutniku przeźroczy lub powiększalniku. Typy kondensorów: soczewkowy w formie soczewki skupiającej konica minolta słownik.

Działanie Minolta Konica znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: