Do czego służy Minolta Konica. Definicja aparatów fotograficznych, akcesoriów fotograficznych.
minolta konica co to jest

Czy przydatne?

Definicja Konica Minolta

Do czego służy KONICA MINOLTA: Konica Minolta Co., Ltd (1931-2006) - światowy producent aparatów fotograficznych, akcesoriów fotograficznych, wyposażenia biurowego takiego jak kopiarki kserograficzne, telefaksy czy drukarki komputerowe a również wielu innych urządzeń do przetwarzania dokumentów.

Definicja Kondensor:
Co to jest optyczny wykorzystywany do równomiernego oświetlenia na przykład przedmiotu w mikroskopie, filmu w rzutniku przeźroczy lub powiększalniku. Typy kondensorów: soczewkowy w formie soczewki skupiającej konica minolta co to jest.
Definicja Kąpiel Fotograficzna:
Co to jest fotograficzna - określony roztwór odpowiednich związków chemicznych, gdzie zanurza się na każdym z etapów procesu fotograficznego materiał fotograficzny w celu przeprowadzenia następnych reakcji konica minolta definicja.
Definicja Kadr:
Co to jest klatka błony filmowej, bądź fotograficznej, objętej ramami pola naświetlanego poprzez aparat fotograficzny albo kamerę filmową, dzięki zwolnieniu migawki. Wielkość kadru jest uzależniony od wielkości konica minolta co znaczy.
Definicja Kopiorama:
Co to jest urządzenie do kopiowania stykowego, a więc naświetlania materiału światłoczułego przez kliszę (z spowodowanym obrazem) leżącą bezpośrednio na tym materiale (prócz klisz mogą to być także inne konica minolta słownik.

Działanie Minolta Konica znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: