Do czego służy Charakterystyczna Krzywa. Definicja bazuje na zależności pomiędzy gęstością optyczną.
charakterystyczna krzywa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Krzywa charakterystyczna

Do czego służy KRZYWA CHARAKTERYSTYCZNA: Krzywa charakterystyczna, krzywa Huntera-Driffielda - bazuje na zależności pomiędzy gęstością optyczną (D) a logarytmem ekspozycji (H) materiału światłoczułego. Przedstawia ją układ współrzędnych (f to liczba przesłony): D = f (log H).

Definicja Kod DX:
Co to jest mechanizmu kodowania informacji o właściwościach filmu fotograficznego. Kod DX służy do automatycznego ustawienia czułości, długości filmu i tolerancji na naświetlanie w małoobrazkowych aparatach krzywa charakterystyczna co znaczy.
Definicja Kuweta:
Co to jest prostokątne naczynie chemoodporne (plastikowe, szklane albo metalowe), które może służyć do wielu celów. W fotografice – w kuwetach umieszcza się roztwory chemikaliów potrzebne do wywoływania krzywa charakterystyczna krzyżówka.
Definicja Krzywizna Pola:
Co to jest optyce jedna z aberracji optycznych, a więc wad układów optycznych. Bazuje na tym, iż wiązka promieni świetlnych wychodząca z punktu położonego poza osią optyczną tworzy po przejściu poprzez układ krzywa charakterystyczna co to jest.
Definicja Kąpiel Fotograficzna:
Co to jest fotograficzna - określony roztwór odpowiednich związków chemicznych, gdzie zanurza się na każdym z etapów procesu fotograficznego materiał fotograficzny w celu przeprowadzenia następnych reakcji krzywa charakterystyczna słownik.

Działanie Charakterystyczna Krzywa znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: