Do czego służy Żabia Perspektywa. Definicja polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka.
perspektywa żabia co to jest

Czy przydatne?

Definicja Perspektywa żabia

Do czego służy PERSPEKTYWA ŻABIA: Perspektywa żabia - sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka rejestrowanego obiektu. Przedmiot sprawia wtedy regularnie wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

Definicja Przerywacz Fotograficzny, Stoper:
Co to jest – pośrednia kąpiel fotograficzna, w procesie wywoływania negatywowego, jak i pozytywowego (pomiędzy wywołaniem a utrwaleniem). Jej działanie opiera się na: Spowolnieniu albo zatrzymaniu działania perspektywa żabia.
Definicja Pole Obrazowe Obiektywu:
Co to jest obiektywu to jest pole rzutowania obrazu poprzez obiektyw, gdzie możliwe jest naświetlenie materiału światłoczułego. Z racji na budowę obiektywu fotograficznego pole obrazowe dzieli się na trzy perspektywa żabia.
Definicja Powiększalnik:
Co to jest przyrząd optyczny wykorzystywany do rzutowania obrazu (zwykle negatywowego) na materiał światłoczuły (przeważnie papier fotograficzny) w celu otrzymania odbitki. Przeważnie służy do rzutowania perspektywa żabia.
Definicja Procesy Fotograficzne:
Co to jest fotograficzne – ogół mechanizmów chemicznych prowadzących do uzyskania zdjęć fotograficznych - zarówno negatywowych jak i pozytywowych, w tym również wykorzystywanych do uzyskiwania materiałów perspektywa żabia.

Działanie Żabia Perspektywa znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: