Do czego służy Żabia Perspektywa. Definicja polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka.
perspektywa żabia co to jest

Czy przydatne?

Definicja Perspektywa żabia

Do czego służy PERSPEKTYWA ŻABIA: Perspektywa żabia - sposób kadrowania zdjęcia albo ujęcia polegajacy na ustawieniu obiektywu poniżej środka rejestrowanego obiektu. Przedmiot sprawia wtedy regularnie wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

Definicja Pryzmat:
Co to jest materiału przezroczystego o przynajmniej dwóch ścianach płaskich nachylonych do siebie pod kątem ostrym. Stosowany w optyce do zmiany kierunku biegu fal świetlnych, a przez to, iż zmiana kierunku perspektywa żabia.
Definicja Pentax:
Co to jest Pentax - marka aparatów fotograficznych wytwarzanych poprzez japońską firmę Pentax Corporation. Pionier w zakresie miniaturyzacji aparatów fotograficznych perspektywa żabia.
Definicja Procesy Fotograficzne:
Co to jest fotograficzne – ogół mechanizmów chemicznych prowadzących do uzyskania zdjęć fotograficznych - zarówno negatywowych jak i pozytywowych, w tym również wykorzystywanych do uzyskiwania materiałów perspektywa żabia.
Definicja Paralaksa:
Co to jest niepokrywania się dwóch obrazów wynikający z obserwowania obiektów z dwóch różnych kierunków. Zwłaszcza paralaksa odnosi się do jednoczesnego obserwowania obiektów leżących w różnych odległościach od perspektywa żabia.

Działanie Żabia Perspektywa znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: