Do czego służy Światła Pomiar. Definicja ekspozycji fotografowanego obiektu. Przeprowadzany jest.
pomiar światła co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pomiar światła

Do czego służy POMIAR ŚWIATŁA: Pomiar światła służy prawidłowemu ustawieniu parametrów ekspozycji fotografowanego obiektu. Przeprowadzany jest przy użyciu zewnętrznego, bądź wewnętrznego światłomierza aparatu fotograficznego. W razie aparatu z wewnętrznym światłomierzem działającym w trybie TTL (pomiar poprzez obiektyw) możemy wyróżnić następujące tryby pomiaru światła: pomiar punktowy (spot), pomiar centralnie-ważony i pomiar matrycowy.

Definicja Pliki NEF:
Co to jest Electronic Format) jest formatem zapisu danych użytkowanym poprzez firmę Nikon. Pliki NEF mogą zawierać dane bezpośrednio z matrycy cyfrowego aparatu fotograficznego albo skanera (RAW) jak także pomiar światła.
Definicja Proces Odwracalny:
Co to jest odwracalny to jedna z odmian wywoływania srebrowych materiałów fotograficznych. Mechanizm odwracalny stosuje się do materiałów barwnych albo czarno - białych specjalnie opracowanych dla tego procesu pomiar światła.
Definicja Przerywacz Fotograficzny, Stoper:
Co to jest – pośrednia kąpiel fotograficzna, w procesie wywoływania negatywowego, jak i pozytywowego (pomiędzy wywołaniem a utrwaleniem). Jej działanie opiera się na: Spowolnieniu albo zatrzymaniu działania pomiar światła.
Definicja Pentax:
Co to jest Pentax - marka aparatów fotograficznych wytwarzanych poprzez japońską firmę Pentax Corporation. Pionier w zakresie miniaturyzacji aparatów fotograficznych pomiar światła.

Działanie Światła Pomiar znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: