Do czego służy Światła Pomiar. Definicja ekspozycji fotografowanego obiektu. Przeprowadzany jest.
pomiar światła co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pomiar światła

Do czego służy POMIAR ŚWIATŁA: Pomiar światła służy prawidłowemu ustawieniu parametrów ekspozycji fotografowanego obiektu. Przeprowadzany jest przy użyciu zewnętrznego, bądź wewnętrznego światłomierza aparatu fotograficznego. W razie aparatu z wewnętrznym światłomierzem działającym w trybie TTL (pomiar poprzez obiektyw) możemy wyróżnić następujące tryby pomiaru światła: pomiar punktowy (spot), pomiar centralnie-ważony i pomiar matrycowy.

Definicja Powiększalnik:
Co to jest przyrząd optyczny wykorzystywany do rzutowania obrazu (zwykle negatywowego) na materiał światłoczuły (przeważnie papier fotograficzny) w celu otrzymania odbitki. Przeważnie służy do rzutowania pomiar światła.
Definicja Proces Odwracalny:
Co to jest odwracalny to jedna z odmian wywoływania srebrowych materiałów fotograficznych. Mechanizm odwracalny stosuje się do materiałów barwnych albo czarno - białych specjalnie opracowanych dla tego procesu pomiar światła.
Definicja Prawo Bunsena I Roscoe:
Co to jest Roscoe'a ustala zależność wydajności chemicznych reakcji fotochemicznych od natężenia światła powodującego zajście tej reakcji. Prawo to głosi iż: Masa produktu reakcji inicjowanej fotochemicznie pomiar światła.
Definicja Praktica:
Co to jest analogowych aparatów fotograficznych wytwarzanych w Drezdeńskich Zakładach Aparatów Fotograficznych (Pentacon) od 1949 roku. To są lustrzanki małoobrazkowe. Odtąd powstało kilkanaście modeli z pomiar światła.

Działanie Światła Pomiar znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: