Do czego Dbc. Co znaczy mechanizm bezpieczeństwa aktywnego umożliwiający powiększenie efektywności.
co to jest

Czy przydatne?

Dbc w samochodzie

Co znaczy DBC: Dynamic Brake Control, mechanizm bezpieczeństwa aktywnego umożliwiający powiększenie efektywności układu hamulcowego w trakcie manewru awaryjnego zatrzymywania pojazdu. Urządzenie to pozwala na powiększenie bezpieczeństwa aktywnego w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba natychmiastowego wyhamowania pojazdu. Wspomagany jest wtedy układ hamulcowy, żeby droga niezbędna do zatrzymania się była jak najkrótsza. Szczególne czujniki analizują cały czas siłę i stopień nacisku na pedał hamulca. Mechanizm ten aktywowany jest jedynie w razie, gdy pedał hamulca zostanie wciśnięty do maksymalnej wartości, identycznie jak w razie działania ABS.Dodatkowe kryteria jakie muszą zostać spełnione by urządzenie zadziałało to: ciśnienie cylindrze układu hamulcowego musi mieć wartość wyższą niż 30 barów, auto musi poruszać się z prędkością co najmniej 3 km/h, a również nie może on jechać na biegu wstecznym.

Co znaczy Dach:
Porównanie Dach to jest górny obiekt karoserii pojazdu. Dach chroni auto przed czynnikami zewnętrznymi. Dach może być sztywny (hardtop) albo miękki (cabrio dbc co znaczy.
Krzyżówka Dopuszczalna Ładowność:
Dlaczego Wg kodeksu drogowego to jest największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd. Stanowi ona różnicę dopuszczalnej masy całkowitej i masy własnej pojazdu dbc krzyżówka.
Co to jest Dwusuwowy, Silnik:
Jak lepiej spalinowy, gdzie cztery etapy pracy realizowane są pośrodku dwóch suwów, od górnego do dolnego położenia tłoka. Te etapy to: ssanie, sprężanie, robota i wydech. Silnik dwusuwowy może być zarówno dbc co to jest.
Słownik DIN:
Kiedy Deutsches Institut fur Normung, niemiecki instytut zajmujący się wyznaczaniem norm i standaryzacją dbc słownik.

Do czego służy DBC w samochodzie Jak działa D .

  • Dodano:
  • Autor: