Do czego Ładowność Dopuszczalna. Co znaczy największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić.
ładowność dopuszczalna co to jest

Czy przydatne?

Ładowność Dopuszczalna w samochodzie

Co znaczy DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ: Wg kodeksu drogowego to jest największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd. Stanowi ona różnicę dopuszczalnej masy całkowitej i masy własnej pojazdu.

Co znaczy DSG:
Porównanie Gearbox, automatyczna skrzynia biegów, gwarantująca bardzo krótkie przełożenia przy zachowaniu wysokiej ekonomiczności i komfortu jazdy. Pozwala ona również na zmianę biegów w sposób sekwencyjny dopuszczalna ładowność co znaczy.
Krzyżówka D-CAT:
Dlaczego Advanced Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych. Zaprojektowano ją raczej z myślą o zmniejszeniu szkodliwości silników wysokoprężnych na środowisko naturalne dopuszczalna ładowność krzyżówka.
Co to jest Drive-By-Wire:
Jak lepiej mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami dopuszczalna ładowność co to jest.
Słownik Drążki Kierownicze:
Kiedy układu kierowniczego samochodu. Z racji na budowę można rozróżnić dwa typy drążków kierowniczych: podłużne i poprzeczne. Pierwsze przekazują ruch z przekładni do systemu zwrotniczego. Drugie służą do dopuszczalna ładowność słownik.

Do czego służy Dopuszczalna ładowność w samochodzie Jak działa D .

  • Dodano:
  • Autor: