Definicja Paliwa Wtrysku Fazy. Co znaczy paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami.
fazy wtrysku paliwa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Paliwa Wtrysku Fazy

Co znaczy FAZY WTRYSKU PALIWA: Zapoczątkowanie wtrysku paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami wtrysku paliwa. Są one wyrażane dzięki kątów obrotu wału korbowego silnika wysokoprężnego. Start wtrysku jest określany przez podanie wyprzedzenia wtryskiwania, a więc czasu jaki zdążył upłynąć od chwili oderwania się iglicy rozpylacza od jej gniazda, bądź także pojawienia się pierwszych kropel paliwa w wylocie wtryskiwacza, aż do momentu dojścia tłoka do zwrotu zewnętrznego. Taki sposób określania początku wtrysku ukazuje opóźnienie w relacji do chwili tłoczenia paliwa poprzez pompę. Opóźnienie wtrysku mierzone jest w kątach obrotu wału korbowego.Przeciętnie kąt wyprzedzenia wtrysku wynosi od 15 do 30 stopni. Dobiera się go adekwatnie do prędkości obrotowej silnika, typu komory spalania, rodzaju paliwa i stopnia obciążenia jednostki. Można go modyfikować dzięki przyspieszacza wtrysku, który umożliwia zmiany jego kąta w zakresach 15-20 stopni. Kąt właściwego wtrysku zawiera się w przedziale od 15 do 40 stopni.

Definicja Fazy Rozrządu:
Co to jest przez stopnie obrotu wału korbowego, a więc tak zwany stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych i wydechowych w relacji do górnego i dolnego martwego położenia fazy wtrysku paliwa.
Definicja FSi:
Co to jest Injection, nowoczesna technologia używana w silnikach benzynowych. Pozwala ona zwiększyć moc jednostki przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na spalanie paliwa. Skutek taki uzyskuje się dzięki fazy wtrysku paliwa.
Definicja Formuła Q:
Co to jest Przyjęta zasada wytwarzania, montowania i wdrażania do obiegu wtórnego podzespołów o możliwie najwyższej jakości fazy wtrysku paliwa.
Definicja Felga:
Co to jest wchodzący w skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w skutku zapewnienie dobrej fazy wtrysku paliwa.

Czym jest Fazy wtrysku paliwa znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: