Do czego Paliwa Wtrysku Fazy. Co znaczy paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami.
paliwa wtrysku fazy co to jest

Czy przydatne?

Paliwa Wtrysku Fazy w samochodzie

Co znaczy FAZY WTRYSKU PALIWA: Zapoczątkowanie wtrysku paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami wtrysku paliwa. Są one wyrażane dzięki kątów obrotu wału korbowego silnika wysokoprężnego. Start wtrysku jest określany przez podanie wyprzedzenia wtryskiwania, a więc czasu jaki zdążył upłynąć od chwili oderwania się iglicy rozpylacza od jej gniazda, bądź także pojawienia się pierwszych kropel paliwa w wylocie wtryskiwacza, aż do momentu dojścia tłoka do zwrotu zewnętrznego. Taki sposób określania początku wtrysku ukazuje opóźnienie w relacji do chwili tłoczenia paliwa poprzez pompę. Opóźnienie wtrysku mierzone jest w kątach obrotu wału korbowego.Przeciętnie kąt wyprzedzenia wtrysku wynosi od 15 do 30 stopni. Dobiera się go adekwatnie do prędkości obrotowej silnika, typu komory spalania, rodzaju paliwa i stopnia obciążenia jednostki. Można go modyfikować dzięki przyspieszacza wtrysku, który umożliwia zmiany jego kąta w zakresach 15-20 stopni. Kąt właściwego wtrysku zawiera się w przedziale od 15 do 40 stopni.

Co znaczy FSi:
Porównanie Injection, nowoczesna technologia używana w silnikach benzynowych. Pozwala ona zwiększyć moc jednostki przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na spalanie paliwa. Skutek taki uzyskuje się dzięki fazy wtrysku paliwa co znaczy.
Krzyżówka Filtr Oleju:
Dlaczego smarowania. Filtr oleju służy do oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń stworzonych w trakcie pracy oleju w silniku. Układy olejowe silników spalinowych są układami zamkniętymi, gdzie olej fazy wtrysku paliwa krzyżówka.
Co to jest FAP:
Jak lepiej filtr cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu. Zadaniem mechanizmu FAP jest wychwytywanie, a w dalszym ciągu gromadzenie cząsteczek węgla i węglowodoru, które w fazy wtrysku paliwa co to jest.
Słownik Formuła Q:
Kiedy Przyjęta zasada wytwarzania, montowania i wdrażania do obiegu wtórnego podzespołów o możliwie najwyższej jakości fazy wtrysku paliwa słownik.

Do czego służy Fazy wtrysku paliwa w samochodzie Jak działa F .

  • Dodano:
  • Autor: