Definicja Amortyzator. Co znaczy przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii.
amortyzator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amortyzator

Co znaczy AMORTYZATOR: System odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła a nadwoziem. Tłumi on ruchy zawieszenia, wynikające z pokonywania nierówności nawierzchni.W samochodach klasy wyższej stosuje się amortyzatory 'miękkie', które charakteryzują się delikatnym tłumieniem. Samochody sportowe zaopatrzone są w amortyzatory 'twarde', dzięki którym tłumienie jest spore. Czasami amortyzatory montowane są pomiędzy nadwoziem, a silnikiem, a czasami nawet w układzie kierowniczym.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Definicja ADB:
Co to jest Differential Brake, automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje, dzięki szczególnym czujnikom, które koło traci przyczepność albo rozpoczyna się ślizgać, uruchamiając amortyzator co to jest.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by amortyzator definicja.
Definicja AFIL:
Co to jest Franchissement Involontaire de Ligne, alarm niezamierzonego przekroczenia linii. Mechanizm użytkowany w samochodach marki Citroen ostrzegający kierowcę przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu amortyzator co znaczy.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo amortyzator słownik.

Czym jest Amortyzator znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: