Definicja Amortyzator. Co znaczy przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii.
amortyzator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amortyzator

Co znaczy AMORTYZATOR: System odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła a nadwoziem. Tłumi on ruchy zawieszenia, wynikające z pokonywania nierówności nawierzchni.W samochodach klasy wyższej stosuje się amortyzatory 'miękkie', które charakteryzują się delikatnym tłumieniem. Samochody sportowe zaopatrzone są w amortyzatory 'twarde', dzięki którym tłumienie jest spore. Czasami amortyzatory montowane są pomiędzy nadwoziem, a silnikiem, a czasami nawet w układzie kierowniczym.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu amortyzator.
Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka amortyzator.
Definicja ABC:
Co to jest mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich wykryciu automatycznie dostosowuje twardość zawieszenia. Mechanizm kilkunastu czujników kontroluje wskaźniki samochodu, a w amortyzator.
Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród amortyzator.

Czym jest Amortyzator znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: