Do czego Amortyzator. Co znaczy przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii.
amortyzator co to jest

Czy przydatne?

Amortyzator w samochodzie

Co znaczy AMORTYZATOR: System odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła a nadwoziem. Tłumi on ruchy zawieszenia, wynikające z pokonywania nierówności nawierzchni.W samochodach klasy wyższej stosuje się amortyzatory 'miękkie', które charakteryzują się delikatnym tłumieniem. Samochody sportowe zaopatrzone są w amortyzatory 'twarde', dzięki którym tłumienie jest spore. Czasami amortyzatory montowane są pomiędzy nadwoziem, a silnikiem, a czasami nawet w układzie kierowniczym.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Co znaczy Alternator:
Porównanie elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród amortyzator co znaczy.
Krzyżówka AHC:
Dlaczego Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo amortyzator krzyżówka.
Co to jest AFU:
Jak lepiej wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu amortyzator co to jest.
Słownik ABS:
Kiedy Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku amortyzator słownik.

Do czego służy Amortyzator w samochodzie Jak działa A .

  • Dodano:
  • Autor: