Do czego Vtg. Co znaczy turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna.
co to jest

Czy przydatne?

Vtg w samochodzie

Co znaczy VTG: Variable Turbine Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w danej chwili jest obciążony silnik. Tradycyjna turbina nie oferuje takiej opcji. Sposobność regulowania kąta natarcia umożliwia najlepszy dobór oporu łopatek i sprężania, w zależności od zapotrzebowania w danym momencie. Pozwala to na redukcję turbodziury, znanej ze starszych konstrukcji. Ponadto klasyfikacja kątu natarcia strugi spalin umożliwia pracę przy wyższych prędkościach obrotowych w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem.

Co znaczy VIN:
Porównanie Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vtg co znaczy.
Krzyżówka VDS:
Dlaczego Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu vtg krzyżówka.
Co to jest VTD:
Jak lepiej Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vtg co to jest.
Słownik VDA:
Kiedy Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vtg słownik.

Do czego służy VTG w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: