Definicja Vtg. Co znaczy turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vtg

Co znaczy VTG: Variable Turbine Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w danej chwili jest obciążony silnik. Tradycyjna turbina nie oferuje takiej opcji. Sposobność regulowania kąta natarcia umożliwia najlepszy dobór oporu łopatek i sprężania, w zależności od zapotrzebowania w danym momencie. Pozwala to na redukcję turbodziury, znanej ze starszych konstrukcji. Ponadto klasyfikacja kątu natarcia strugi spalin umożliwia pracę przy wyższych prędkościach obrotowych w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem.

Definicja VDS:
Co to jest Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu vtg.
Definicja VVT-I:
Co to jest silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vtg.
Definicja VIS:
Co to jest konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto vtg.
Definicja VSC+:
Co to jest Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje vtg.

Czym jest VTG znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: