Słownik Bierne Palenie. Leczenie tytoniowego, powstającego w rezultacie palenia poprzez osoby z.
palenie bierne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Bierne Palenie

Co to znaczy PALENIE BIERNE: Niedobrowolne wdychanie dymu, zwykle tytoniowego, powstającego w rezultacie palenia poprzez osoby z otoczenia. Termin powstał w latach siedemdziesiątych przez wzgląd na prowadzonymi wówczas badaniami nad skutkami takiego wdychania. Nazwa ta przyczyniła się do zwrócenia uwagi na szkody wyrządzane poprzez palenie osobom z bezpośredniego otoczenia palacza.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 76) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Psychoanaliza:
Co to jest psychologii stworzona poprzez Zygmunta Freuda i rozwijana poprzez jego następców, poświęcona badaniu psychiki ludzkiej. Przyjmuje się, iż znajduje wykorzystanie w trzech dziedzinach: 1) jako sposób palenie bierne.
Definicja Psychoneuroimmunologia:
Co to jest kierunek badający zależności między układem nerwowym, hormonalnym i immunologicznym i czynnikami psychospołecznymi.Dane uzyskane pośrodku ostatnich kilku lat dowiodły, iż układ immunologiczny ma palenie bierne.
Definicja Przemoc W Rodzinie:
Co to jest to zamierzone, wykorzystujące przewagę sił działanie przeciw członkowi rodziny, naruszające prawa i dobra osobiste, powodujące cierpienie i szkody. Doświadczanie poprzez dziecko przemocy fizycznej palenie bierne.
Definicja Promocja Zdrowia:
Co to jest skierowany na osoby zdrowe, pozwalający na każdemu człowiekowi powiększenie oddziaływania na swoje zdrowie z sensie jego utrzymania i poprawy. Znaczy zespół działań, których celem jest umocnienie i palenie bierne.

Leczenie Bierne Palenie znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: