Słownik Bierne Palenie. Leczenie tytoniowego, powstającego w rezultacie palenia poprzez osoby z.
bierne palenie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Bierne Palenie

Co to znaczy PALENIE BIERNE: Niedobrowolne wdychanie dymu, zwykle tytoniowego, powstającego w rezultacie palenia poprzez osoby z otoczenia. Termin powstał w latach siedemdziesiątych przez wzgląd na prowadzonymi wówczas badaniami nad skutkami takiego wdychania. Nazwa ta przyczyniła się do zwrócenia uwagi na szkody wyrządzane poprzez palenie osobom z bezpośredniego otoczenia palacza.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 76) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Psychoneuroimmunologia:
Co to jest kierunek badający zależności między układem nerwowym, hormonalnym i immunologicznym i czynnikami psychospołecznymi.Dane uzyskane pośrodku ostatnich kilku lat dowiodły, iż układ immunologiczny ma palenie bierne co znaczy.
Definicja Pourazowe Zaburzenie Stresowe:
Co to jest patrz: zespół stresu pourazowego palenie bierne krzyżówka.
Definicja Psychostymulanty:
Co to jest psychostymulujące (psychostymulanty) wywołujące mocne pobudzenie psychomotoryczne należą do najmocniejszych narkotyków. Zaliczamy do nich kokainę i amfetaminę i jej pochodne. Powodują one aktywację palenie bierne co to jest.
Definicja Przedawkowanie:
Co to jest jakiejkolwiek substancji farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla organizmu reakcję somatyczną albo psychiczną. Przedawkowanie może spowodować efekty trwałe albo przejściowe, może palenie bierne słownik.

Leczenie Bierne Palenie znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: