Słownik Psychostymulanty. Leczenie psychostymulanty) wywołujące mocne pobudzenie psychomotoryczne.
psychostymulanty co to jest

Czy przydatne?

Definicja Psychostymulanty

Co to znaczy PSYCHOSTYMULANTY: Środki psychostymulujące (psychostymulanty) wywołujące mocne pobudzenie psychomotoryczne należą do najmocniejszych narkotyków. Zaliczamy do nich kokainę i amfetaminę i jej pochodne. Powodują one aktywację sensoromotoryczną manifestującą się wzmożoną pobudliwością i czujnością, gotowością do działania i ogólnym pobudzeniem behawioralnym.Stefański R. (2001). Uzależnienie od amfetaminy: charakterystyka neurobiologiczno-kliniczna. Alkoholizm i Narkomania, 1 (14)
Definicja Padaczka Alkoholowa:
Co to jest spożywania alkoholu u osób chorych na epilepsję jest podwyższenie progu drgawkowego, jednak w chwili, gdy organizm pozbywa się alkoholu, następuje "skutek odbicia", a w wyniku - obniżenie psychostymulanty co znaczy.
Definicja Psychologia Zdrowia:
Co to jest jest młodą i dynamicznie rozwijającą się gałęzią psychologii, którą najogólniej można aby określić jako wykorzystanie wiedzy psychologicznej do zagadnień zdrowia, dolegliwości i mechanizmu opieki psychostymulanty krzyżówka.
Definicja Psychozy:
Co to jest patrz: zaburzenia psychotyczne psychostymulanty co to jest.
Definicja Przedawkowanie:
Co to jest jakiejkolwiek substancji farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla organizmu reakcję somatyczną albo psychiczną. Przedawkowanie może spowodować efekty trwałe albo przejściowe, może psychostymulanty słownik.

Leczenie Psychostymulanty znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: