Definicja Abc. Co znaczy mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Abc

Co znaczy ABC: Active Body Control, mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich wykryciu automatycznie dostosowuje twardość zawieszenia. Mechanizm kilkunastu czujników kontroluje wskaźniki samochodu, a w dalszym ciągu przekazuje je do komputera przejmującego kontrolę nad amortyzacją samochodu. Opierając się na informacji o ruchach karoserii, a również skokach resorowania, które rejestrowane są poprzez trzynaście czujników, urządzenie rozpoznaje niebezpieczeństwo przechyłu bocznego przy jeździe po łuku.Regulowane jest wtedy ciśnienie oleju w cylindrach hydraulicznych amortyzatorów teleskopowych, które umieszczono nad konwencjonalnymi sprężynami śrubowymi. W amortyzatorach które znajdują się po wewnętrznej stronie pokonywanego łuku ciśnienie zostaje podwyższane i napięcie sprężyny zostaje powiększone. W tym samym momencie w amoryzatorach po przeciwnej stronie ciśnienie jest redukowane, co pozwala na pomniejszenie przechyłu pojazdu.

Definicja AFL:
Co to jest Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się abc.
Definicja AFU:
Co to jest wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu abc.
Definicja ASR:
Co to jest Regulation, to jest jeden z mechanizmów kontroli trakcji w samochodach. Pozwala on na optymalizację przyczepności w trakcie przyśpieszania. Do swojego działania mechanizm ten wykorzystuje czujniki abc.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu abc.

Czym jest ABC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: