Definicja Abc. Co znaczy mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Abc

Co znaczy ABC: Active Body Control, mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich wykryciu automatycznie dostosowuje twardość zawieszenia. Mechanizm kilkunastu czujników kontroluje wskaźniki samochodu, a w dalszym ciągu przekazuje je do komputera przejmującego kontrolę nad amortyzacją samochodu. Opierając się na informacji o ruchach karoserii, a również skokach resorowania, które rejestrowane są poprzez trzynaście czujników, urządzenie rozpoznaje niebezpieczeństwo przechyłu bocznego przy jeździe po łuku.Regulowane jest wtedy ciśnienie oleju w cylindrach hydraulicznych amortyzatorów teleskopowych, które umieszczono nad konwencjonalnymi sprężynami śrubowymi. W amortyzatorach które znajdują się po wewnętrznej stronie pokonywanego łuku ciśnienie zostaje podwyższane i napięcie sprężyny zostaje powiększone. W tym samym momencie w amoryzatorach po przeciwnej stronie ciśnienie jest redukowane, co pozwala na pomniejszenie przechyłu pojazdu.

Definicja AFU:
Co to jest wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu abc.
Definicja AFS:
Co to jest lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni abc.
Definicja Atrapa:
Co to jest wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona abc.
Definicja ABS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku abc.

Czym jest ABC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: