Definicja Abc. Co znaczy mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Abc

Co znaczy ABC: Active Body Control, mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich wykryciu automatycznie dostosowuje twardość zawieszenia. Mechanizm kilkunastu czujników kontroluje wskaźniki samochodu, a w dalszym ciągu przekazuje je do komputera przejmującego kontrolę nad amortyzacją samochodu. Opierając się na informacji o ruchach karoserii, a również skokach resorowania, które rejestrowane są poprzez trzynaście czujników, urządzenie rozpoznaje niebezpieczeństwo przechyłu bocznego przy jeździe po łuku.Regulowane jest wtedy ciśnienie oleju w cylindrach hydraulicznych amortyzatorów teleskopowych, które umieszczono nad konwencjonalnymi sprężynami śrubowymi. W amortyzatorach które znajdują się po wewnętrznej stronie pokonywanego łuku ciśnienie zostaje podwyższane i napięcie sprężyny zostaje powiększone. W tym samym momencie w amoryzatorach po przeciwnej stronie ciśnienie jest redukowane, co pozwala na pomniejszenie przechyłu pojazdu.

Definicja AAS:
Co to jest Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach abc co to jest.
Definicja ASR:
Co to jest Regulation, to jest jeden z mechanizmów kontroli trakcji w samochodach. Pozwala on na optymalizację przyczepności w trakcie przyśpieszania. Do swojego działania mechanizm ten wykorzystuje czujniki abc definicja.
Definicja ACEA:
Co to jest Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę abc co znaczy.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by abc słownik.

Czym jest ABC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: