Definicja Vis. Co znaczy egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vis

Co znaczy VIS: Wiadomość o konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto. Dla zachowania pewnego porządku producenci zaznaczają na początku rok kalendarzowy albo modelowy samochodu, a w dalszym ciągu dalsze przedmioty.

Definicja VIN:
Co to jest Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vis.
Definicja VTD:
Co to jest Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vis.
Definicja VTG:
Co to jest Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w vis.
Definicja VSC+:
Co to jest Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje vis.

Czym jest VIS znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: