Do czego Vis. Co znaczy egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak.
co to jest

Czy przydatne?

Vis w samochodzie

Co znaczy VIS: Wiadomość o konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto. Dla zachowania pewnego porządku producenci zaznaczają na początku rok kalendarzowy albo modelowy samochodu, a w dalszym ciągu dalsze przedmioty.

Co znaczy VDS:
Porównanie Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu vis co znaczy.
Krzyżówka VIN:
Dlaczego Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vis krzyżówka.
Co to jest VVT-I:
Jak lepiej silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vis co to jest.
Słownik VDC:
Kiedy Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vis słownik.

Do czego służy VIS w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: